Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

Sport UI: футбольна аналітика, баскетбол гандбол і флорбол

У черговому випуску нашої програми: жеребкування стадії плей-офф до чемпіонату світу в Катарі для футбольної збірної України та невдачі наших команд у єврокубках аналізує постійний футбольний експерт Sport UI Віктор Догадайло

Внимание

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Пятница, 06 Декабрь 2013 12:34

24 нагороди за місяць

(4 голосов)

Мажорним акордом завершується спортивний рік для гирьовиків Голованівської
ДЮСШ, які лише за листопад місяць в трьох змаганнях поспіль вибороли 24 нагороди різного ґатунку.

Розпочався календар осінніх виступів 12 листопада на Відкритій першості  Уманського національного  університету садівництва Черкаської області, куди були запрошені спортсмени з місцевих державногопедагогічного університету, агротехнічного коледжу, Талянківського коледжу та гирьовики з Голованівська. Незважаючи на незначний масштаб змагань, вони були організовані на високому рівні: оформлення залу,суддівство, музичний супровід, захоплюючий виступ четвірки силових жонглерів, тепер вже і збірноїуніверситету та Голованівської спортивної школи, на відкритті першості - все спонукало до досягненнявисоких спортивних результатів. Вихованці тренера Василя Доценка Андрій Башлаєв, Катерина Кирилюк, майстер спорту Вадим Марчак - нині вже студенти названого Університету впевнено зайняли перші місця, а Вадим Марчак показав, ще й до того ж, рекордний результат в ривку 24 кілограмової гирі – 254 підйоми та в сумі двоборства 40підйомів у ваговій категорії понад 80 кілограмів. Студент Уманськогодержавного педагогічного університету,майстер спорту Валентин Хмільовий в своїй ваговій категорії (75 кг) посів перше місце,адруге місце в цій категорії зайняв Роман Маніта, який впевнено разом з іншими молодшими  спортсменами Голованівської спортивної школи прийняв естафету від старших одноклубників. У ваговій категорії до 70 кг чемпіоном ставЯрослав Мамонтов. Серед наймолодших учасників змагань – дівчат, які змагалися з гирями у 16 кг., показаливисокі результати юніорки: Анастасія Деркач (до 50 кг), якій дісталося золото, а срібна нагорода у Ольги Борисовець(до 60 кг), котра поступилась місцем в цій ваговій категорії Катерині  Кирилюк.

Безпалька, знову ж успішно, стартували наХХІІ Національному турнірі з гирьового спорту серед юнаків та дівчат на призи В.С. Швидкого в м. ТокмакЗапорізької області. Сюди  з’їхалося понад 130 учасників- представників 14 команд з різних областей України.

Перш за все слід відзначити виступ наших юних спортсменок, які незважаючи на свій  вік, змагалися з набагатостаршими учасницями, з гирями у 16 кг. У ваговій категорії до 55 кг.  Анастасія Деркач (2000 р.н.),вирвавши гирю 72рази,піднялась на другу сходинку п’єдесталу, аТетяна Шмідт – на третю (38 підйомів).Оля Борисовець (2001 р.н., вагова категорія + 55 кг)виконала 81 підйом, але на жаль, до бронзи їй не вистачило кілька вдалих спроб. Середхлопців з гирями 16кг. в своїх вагових категоріях чемпіоном став Андрій Столовник (до 50кг.), другим–ВладиславШмідт (до 55 кг. ) третім  -Мансур Вержаковський (+ 65кг.) З гирями 12кг. перше місце завоював Максим Крижановський. Серед спортсменів , які виступали з гирями 8кг. у ваговій категорії до 40кг.,  бронза в актіві АртемаРудя. Категоріядо 50 кг., - срібло дісталось Вадиму Онищуку,а  бронза - Олександру Люльченку. Серед гирьовиків з гирею 4кг.  бронзу здобув Станіслав Іщак.
Після кількох днів перепочинку голованівські гирьовики, в складі збірної області, 28-30 листопада вже штурмували нові рекорди на Кубку федерації гирьового спорту України в м. Харкові. Ці змагання зібрали близько 90 атлетівз 11 областей України та АР Крим.Вихованці ГолованівськоїДЮСШ знову  показали високий рівень майстерності. З першими виступами на помості з’явились і перші наші чемпіони це – вихованець тренерівВ.Л. Доценка та Б.П. Смірнова, нинішній курсант Харківського національного університетуповітряних сил ім. Івана Кожедуба Олександр Краснопольський, який виступав у ваговій категорії до 65 кг. Приємно порадувала тренера і Люба Дабіжа, піднявшись на другу сходинку п’єдесталу. Олександр Ткач у ваговій категорії до 90 кг., виконавши в сумі 279 підйомів тридцятидвокілограмових гир, став абсолютним чемпіоном змагань. При цьому Олександрвстановив два рекорди України серед юніорів, в ривку -177 підйомів та сумі.Вадим Марчак в абсолютній ваговій категорії +90 кг., також  приміряв золоту медаль, покращивши свій особистий результат, виконавши 245
підйомів. Золото в ваговій  категорії до 70кг., впевнено виграв Валентин Хмільовий. У наполегливій  боротьбі, в категорії до 80кг., Бронзовамедаль дісталась Андрію Башлаєву.
Завдячуючи тому, що в збірній команді Кіровоградської обл. брали участь і спортсмени-гирьовики вихованцітренерів І.І. Намесніка та І.В. Гольші з м. Бобринця а саме: Сергій  Костецький(вагова кат. до 80 кг., перше місце, поштовх –105, ривок - 131 та сума - 236 підйомів),  Тарас Щур(вагова кат. до 75 кг., 94 - поштовх, 94 - ривок та відповідно в сумі 188, посів друге місце) Сергій Павлів (категорія до 80 кг., 99 - поштовх 113 - ривок та в сумі 212 підйомів – трете місце) збірна Кіровоградської області зайняла трете загальнокомандне місце. Наша команда поступилась  лише двома очкамисуперникам із Запорізькоїобласті , яківиступала в повному складі серед чоловіків та жінок.

Василь Доценко, спеціально для сайту «Sportрепортер»

Прочитано 1164 раз Последнее изменение Пятница, 06 Декабрь 2013 20:28