Версия для печати
Суббота, 23 Ноябрь 2013 14:48

Кіровоградський боєць Роман Майнич – чемпіон України з бойового самбо

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

Нещодавно в Києві закінчився чемпіонат України з бойового самбо, в якому тріумфував спортсмен Кіровоградської обласної організації ФСТ "Динамо" України Роман Майнич. Після перемоги на всеукраїнській першості наш спортсмен має хороші шанси поїхати на чемпіонат світу, який проводитиметься 13-14 грудня у Москві. Спеціально для читачів «Sportрепортера» Роман розповідає про київські змагання, а також про власні перспективи щодо поїздки на чемпіонат світу з бойового самбо.

Романе, розкажіть, чи важко вам далася перемога на чемпіонаті України?

- Рівень учасників змагань був дуже серйозним. На турнірі виступали досвідчені спортсмени. Загалом чемпіонат України зібрав 147 спортсменів із 17 областей. Дійти до фіналу було дуже складно. В моїй ваговій категорії до 74 кг було 35 бійців. До вирішального бою мені довелося провести шість поєдинків. Перший бій я виграв больовим прийомом на руку, інші – підкоренням задушливим прийомом. Також ще один бій я виграв за очками. У фіналі я переміг достроково за 1 хвилину 20 секунд задушливим прийомом.

З ким із суперників вам було найважче змагатись?

- Для мене найважчим видався бій навіть не у фіналі, а на стадії 1/4 фіналу. Тоді мені довелося боротись п’ять хвилин основного часу і дві хвилини додаткового. В тому поєдинку я здобув перемогу за очками, причому, випередив свого суперника всього на один пункт.

Хто допоміг вам досягти таких високих результатів?

- Своєю перемогою я насамперед завдячую тренеру В’ячеславу Олександровичу Шульзі – майстру спорту з дзюдо, віце-президенту федерації бойового самбо в Кіровоградській області. Під його керівництвом я займаюсь вже три роки і за цей час досягнув високих результатів. Все, чого на сьогоднішній день я досяг у бойовому самбо – його заслуга.

 

На чемпіонаті України відбирали спортсменів до світової першості?

- Так, даний турнір був відбірковим до чемпіонату світу. Ставши чемпіоном України та виконавши норматив майстра спорту, я потрапив до складу збірної України по бойовому самбо. Тепер я від’їжджаю на збори до Києва, де між мною і срібним призером чемпіонату України остаточно вирішиться питання про те, хто все ж таки поїде на чемпіонат світу.

Які цілі ви ставите перед собою на найближчий час?

- По-перше, це потрапити на чемпіонат світу. По-друге, достойно там виступити, показавши хороший результат.

Андрій Мороз

Прочитано 1356 раз Последнее изменение Вторник, 26 Ноябрь 2013 12:57

Последнее от Сергей

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить