Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Среда, 24 Ноябрь 2021 13:06

Sport UI: європейські злети каратистів Кіровоградщини

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Медиа

CBN

У спеціальному випуску нашої програми: - про чемпіонат Європи з шинкіокушинкай карате серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат та молоді, який проходив у Румунії й завершився тріумфом збірної України.

Про змагання розкажуть та своїми враженнями поділяться президент обласної федерації шинкіокушинкай карате, віце-президент національної федерації, шихан Олександр Кузьмін, срібні призери європейської першості, представники олександрійського клубу «Спарта-17» Катерина Гайдар і Максим Дивляш, володарі європейської бронзи з кропивницького клубу «Бусідо» Єлизавета Галімська, Леонід Писаний та Роман Волченко, а також наставники європейських призерів Сергій Слинько та Володимир Галімський. - також ви дізнаєтесь, що стало запорукою великого європейського успіху, яким був рівень суддівства на чемпіонаті Європи, про складнощі та перспективи розвитку шинкіокушинкай карате на Кіровоградщини та в Україні.

Прочитано 35 раз

Комментарии  

HrowardCreex
0 #1 HrowardCreex 27.11.2021 09:09
Ставки на спортивные мероприятия регулярно привлекают внимание большинства со всей планеты. Большинство очень хорошо на спортставках зарабатывают, причём регулярно. Необходимо найти хорошего БК. Один из надёжных вариантов букмекера - 1вин. Подробный обзор букмекера на спортивном сайте Бетонмобайл.
:
856f40c
Цитировать

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить