Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Четверг, 04 Май 2017 00:50

Чемпіонат України 2017 зі снукеру

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
Збірна команда Кіровоградської області зі снукеру Збірна команда Кіровоградської області зі снукеру

Днями в столиці відбувся Чемпіонат України зі снукеру 2017. Це рекордний чемпіонат за кількістю учасників – 72 гравця, та країн учасниць. Так як змагання мали статус відкритих збірні команди республік Молдова та Білорусь мали нагоду взяти участь, а також гравець з Марокко. Збірна Кіровоградської області була представлена дев’ятьма снукеристами, це представники міст Знам’янки і Кропивницький. Гравці АКАДЕМІЇ СНУКЕРА ЗНАМЯНКА – Дмитро Чернецький, Антон Сінокоп і Олексій Таборовець. Кропивничани – керівник Федерації снукеру Кіровоградської області Ганна Лісовенко, керівник відокремленого підрозділу ФСУ в місті Кропивницький Олексій Журба, Маргарита Лісовенко, Максим Кондратенко, Роман Серебряков, Сергій Абрамович.

Ганна Лісовенко, Дмитро Чернецький і Олексій Журба поєднували участь у змаганнях в якості гравців з суддівством. В нагоді став досвід набутий в регіональних змаганнях, де доводиться в перервах між своїми матчами судити. Для того щоб бути суддями на чемпіонаті України довелось скласти іспит із теоретичних і практичних завдань, який приймали Головний суддя ФСУ Єген Камельков і Дмитро Щербак.

Нажаль ніхто з команди не подолав груповий етап, маємо надію що це перша сходинка для нашої молодої команди, кожен набув досвід, перевірив свої тренувальні здобутки в змагальних умовах та налаштувався на подальшу роботу задля досягнення мети.

Перевага снукеру порівняно з іншими видами більярду в тому, що ти незалежно від рівня свого суперника отримуєш оцінку свого виступу – це продемонстровані брейки, і не суть важливо з ким ти грав з чемпіоном чи новачком. Серед досягнень чемпіонату - Антон Сінокоп отримав призи за два брейки 20+.

Ганна Лісовенко була нагороджена Відзнакою Федерації снукеру України, за вагомий внесок в розвиток снукеру в Кіровоградській області.

Прочитано 719 раз Последнее изменение Четверг, 04 Май 2017 00:58

Новости снукера Кировограда и Кировоградской области!

Сайт: https://www.facebook.com/hanna.lisovenko

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить