Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Воскресенье, 29 Май 2016 01:39

Турнір памяті загиблого в АТО Олексія Волохова

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

     21 травня в СК «Зірочка» пройшов турнір пам′яті загиблого в АТО Олексія Волохова по Таеквон-до ІТФ серед кадетів та юніорів. У змаганнях брали участь 170 спортсменів із 5 команд України. У складі збірної кіровоградської області виступали таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія».

     На відкриття змагань запросили батьків та родичів Олексія, а його дядько Андрій Суровцев, привіз команду із Києва. Змагання проводилися за двома видами програми: особистий туль, спарринг та командний спарринг.

     Наші спортсмени показали хороший результат, не підвели також збірники України:Ейвазов Юсіф, Дубовик Ярослав, Діордієва Лілія та Таратута Катерина. Разом з ними чемпіонами стали: Зюнзя Ілля, Андреєва Анастасія, Перебийніс Анна, Кривохіжин Олег, Гасленко Роман, Піценко Андрій, Юрченко Микита, Бутурліменко Ілля, Кітрар Назар, Семенчук Дмитро.

     Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій та Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав.

     Хотілось би подякувати за допомогу в організації турніра: президента обласної федерації Таеквон-до ІТФ Зайцева Дениса Анатолійовича, торгову марку «Себек», «Продукти Єрмоліно» Оксана Твердоступ, а також Андрія та Віктора Суровцева.

      Найближчі плани, в червні провести кубок області та атестацію на чорні та кольорові пояси.

Прочитано 890 раз Последнее изменение Воскресенье, 29 Май 2016 02:03

Учусь в КДПУ им. В.Винниченка на 1 курсе факультета филологии и журналистики на специальности издательское дело и редактирование. Сам занимаюсь Таеквон-до ИТФ, пишу о нашей обласной федерации статьи и заметки.

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить