Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

Неділя, 06 березня 2016 09:24

Чемпіонат України у Харкові

(2 votes)
З 18 по 20 лютого у м.Харків проходив Чемпіонат України з Таеквон-до ІТФ. У змаганнях брали участь 400 таеквондистів із 13 регіонів країни. Цей турнір став відбором на чемпіонат Європи у квітні у Греції та чемпіонат світу у червні у Болгарії.
Спортсмені змагалися у 4 видах програми: особистий туль та спаринг, силове розбивання та спецтехніка.
Збірну нашої області представляли спортсмени з ДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та спортсмен із Компаніївки.
Чемпіонами України стали: Сухомлін Владислав, Васьківський Андрій, Діордієва Лілія та Дубовик Ярослав.
Срібну медаль здобули: Таратута Катерина, Конюх Наталія, Лягаєва Владислава, Конюх Олег.
Бронза в активі: Вареника Івана, Касьяненка Руслана, Піценко Андрія, Шепеля Дениса, Періханяна Розміка та Гуньки Миколи.
Зовсім трохи не дотягнувши до медалі Радецький Данило та Бутурліменко Павло – в результаті вони посіли 5 місце.
Тренують спортсменів Садовий Дмитро, Литвиненко Олег, Конопацький Андрій, Зюнзя Ігор.
За підсумками Чемпіонату України, вісім спортменів нашої області братимуть участь у Чемпіонаті Європи і двоє на чемпіонаті світу в Болгарії.