Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Среда, 09 Декабрь 2015 16:02

Кристина Полюхович в который раз радует результатами

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

     18 – 22 листопада в Мінську, Білорусія проходив міжнародний турнір з Таеквон-до ІТФ Кубок Світу. Змагання проводились серед кадетів, юніорів та дорослих у 4 видах програми: особистий туль та спаринг, командний туль та спаринг.

     В соревнованиях приняли участие 30 команд и gjxnb 500 спортсменов. Наша землячка, вихованка СК «Ван Вей» та її першого тренера Ігоря Зюнзі, майстер спорту України, Крістіна Полюхович в складі збірної країни, виборола дві золоті медалі.

     Кіровоградчанка виступила в особистому та командному спарингу, і в обох видах програми не дала суперницям ні шансу на перемогу, гідно відстоявши честь збірної України та кіровоградських дівчат,зокрема. Вцілому, українські дорослі спортсмени зайняли 1 місце серед команд-учасниць.

     Найближчим заходом кіровоградської федерації – є проведення Відкритого Кубку «Ван Вей» (“One Way” open Cup), який відбудеться 12 грудня в спортзалі «Зірочка».

Прочитано 1048 раз

Учусь в КДПУ им. В.Винниченка на 1 курсе факультета филологии и журналистики на специальности издательское дело и редактирование. Сам занимаюсь Таеквон-до ИТФ, пишу о нашей обласной федерации статьи и заметки.

Другие материалы в этой категории: « Кубок Украины в Черкассах "ONE WAY" Open Cup »

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить