Субота, 31 жовтня 2015 21:54

Дитячий кубок федерації України з Таеквон-до ІТФ у Полтаві

17-18 жовтня у місті Полтава проходив дитячий кубок федерації України з Таеквон-до ІТФ.

У змаганні брали участь близько 700 спортсменів із 17 регіонів. Кіровоградську область представляли спортсмени з ДЮК «Мрія», СК «Ван-Вей» та ДЮСШ «Динамо-Олімп» та Компаніївка. Змагання проводилися з двох видів програми: особистий туль та спаринг.

Чемпіонами та призерами турніру стали: Конюх Наталія, Іванець Володимир, Перебейнос Ганна, Олійник Анастасія, Пружина Юлія, Діордієва Лілія, Єрьоменко Владислав, Дубовик Ярослав, Татратута Катерина та Грузина Діана. Також варто відзначити волю до перемоги Кравченка Демінари, Кунц Анастасії та Козачкова Олександра, які посіли 4 або 5 місця.

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав, Халін Віталій, Садовий Дмитро.

Найближчі плани це Кубок України з Таеквон-до ІТФ у листопаді у місті Черкаси. Цей турнір є відбором на Чемпіонат Європи та світу.