Баннер Амбит
Пятница, 15 Май 2015 23:47

Чергова перемога «Олександрії»

(4 голосов)

Перемога наших земляків над столичним «Динамо-2» наблизила їх до завітної путівки у Прем'єр-лігу.

З перших хвилин поєдинку трьохкольорові заволоділи ініціативою. На 7 хвилині, після навісу з правого флангу в штрафний майданчик, та удару по воротах, капітан киян І.Трубочкін в останню мить виніс рукою м’яч з лінії воріт, за що арбітр матчу показав йому червону картку і призначив пенальті. На жаль, для олександрійців, удар В.Грицука з одинадцятиметрової позначки парирував Г.Бущан. Олександрійці, маючи повну ігрову та територіальну перевагу, при найменшій нагоді йшли в атаку і завдавали небезпечних ударів по воротах динамівців. На 19-й хвилині, В.Грицук, перебуваючи на правому фланзі атаки, віддав пас на С.Старенького, той потужно пробив у верхній лівий кут воріт, але голкіпер не без зусиль врятував свою команду, перевівши м’яч на кутовий. За кілька хвилин реальний шанс відкрити рахунок в матчі мав В.Пономар, який після передачі Р.Степанюка і рикошету отримав м’яч по центру, і метрів з 11-ти пробив по воротах, але його удар пройшовся вище воріт.

Підсумовуючи гру в першому таймі, варто зазначити, що кияни, кілька разів намагалися перейти на половину поля олександрійців, але всі їх атаки завершувалися далеко від штрафного майданчика наших земляків. Натомість, трьохкольорові, маючи мовну ігрову та територіальну перевагу, при найменшій нагоді створювали небезпечні моменти біля воріт господарів. Мабуть, в складі «Олександрії» не знайдеться жодного гравця, який не завдав би удару по воротах суперника, але всі ці удари були «в молоко».

Малюнок гри в другому тайму не змінився. Олександрійці постійно перебували в атаці, а кияни всіма силами захищалися. На 52-й хвилині матчу А.Сухоцький, який був дуже активний продовж всієї гри, здійснив сольний прохід по лівому флангу, віддав передачу в карний майданчик, де першим на м'ячі був В.Пономар, але його удар прийшовся в стійку. За кілька хвилин небезпечних пострілів завдали А.Чорній та Р.Степанюк, але, на жаль, їм бракувало точності. На 70-й хвилині, С.Басов, намагаючись зупинити одну з рідких атак киян, порушив правила і динамівці заробили право на пробиття стандарту. Протягом хвилини господарі завдали два небезпечні удари, але в обох випадках А.Новак зіграв надійно, переводивши м’ячі на кутовий.  Під завісу матчу олександрійці всі сили кинули в атаку. Хорошу нагоду для взяття воріт мав Ю.Коломоєць, але йому не вистачило майстерності обробити м’яч і шанс було втрачено. За хвилину, нашим землякам вдалося схилити шальки терезів на свій бік. На підступах до власного штрафного майданчика кияни порушили правила проти нашого гравця і олександрійці заробили право на пробиття стандарту. А.Чорній прямим потужним ударом відправляє м’яч в сітку воріт – 0:1.

«Динамо-2» (Київ) – ФК «Олександрія» - 0:1

Гол: А.Чорній (86)

«Динамо»:Бущан, Болденков, Братков, Трубочкін, Морозенко (Панфілов, 90+2), Чорноморець, Полярус (Петров, 83), Савченко, Гемега, Маїк (Акубардія, 78), Хобленко.

«Олександрія»:Новак, Сухоцький, Шендрік, Басов, Імереков (Голенков, 69), Мягков, Чорній, Старенький, Степанюк (Бідловський, 58), Грицук (Леонов, 46, Коломоєць, 72), Пономар.

Попередження: В.Болденков (55) – С.Басов (70), П.Мягков (90+2).

Вилучення: І.Трубочкін (6)

На 7-й хвилині В.Грицук не реалізував пенальті (Г.Бущан).