Баннер Амбит
Пятница, 01 Май 2015 23:03

Мінімальна звитяга "Олександрії"

(3 голосов)

Перед виходом на поле підопічні Володимира Шарана вже знали результат матчу "Сталь" (Дніпродзержинськ) – "Динамо – 2" (Київ). Сталевари, головні переслідувачі наших земляків, здобули перемогу над киянами лише в кінцівці зустрічі. Тому права на помилку в матчі з ФК "Полтава" в олександрійців не було.

З перших хвилин матчу олександрійці почали активно діяти в атаці і створили кілька моментів біля воріт суперника. Слід віддати належне, що і полтавчани не відсиджувалися в обороні і при можливості йшли в атаку. На 19-й хвилині О.Стеценко наважився пробити із-за меж штрафного майданчика, але удар наскільки був не сильним, настільки і неточним. До середини першого тайму атаки олександрійців дещо вщухли і боротьба, в основному, точилася в центрі поля. На 26-й хвилині наші земляки заробили право на кутовий. Після подачі А.Чорнія в карний майданчик, С.Басов був першим на м’ячі і пробив головою по воротах, але голкіпер забрав м’яч в руки. Заслуговує на увагу масована атака олександрійців на 32-й хвилині за участю Д.Леонова, С.Старенького, А.Сухоцького та В.Грицука із завершальним ударом останнього. Але, на щастя, для полтавчан Василь влучив в захисника і нагоду для взяття воріт було втрачено. В цілому, перший тайм пройшов під диктовку олександрійців, лідерів чемпіонату. Вони більше контролювали м’яч, більше комбінували, створили більше небезпечних моментів біля воріт суперника. Але відчувалася якась незіграність і незібраність в діях підопічних В.Шарана в завершальних стадіях атак.

Певно, в перерві матчу, В.Шаран провів зі своїми підопічними серйозну розмову, тому в другому таймі ми побачили більш впевнену гру наших земляків. Після виконання нашою командою кількох кутових, один з них закінчився голом. Після подачі А.Чорнія з правого флангу в карний майданчик, першим на м’ячі був С.Басов, який ударом головою відправляє його в сітку воріт - 1:0. За кілька хвилин хорошу можливість подвоїти перевагу мав А.Сухоцький. П.Мягков, отримавши пас від А.Чорнія, віддав передачу на Артема, але після його удару м’яч пройшовся поряд зі стійкою. З середини другого тайму гра набула жорсткого характеру. Не бажаючи поступатися жодним клаптиком поля, суперники часто порушували правила, за що арбітр матчу ЮФощій відразу наказував «гірчичниками». На 70-й хвилині С.Старенький отримав пас від Д.Леонова, вийшов на ударну позицію і пробив у нижній кут, але голкіпер в прекрасному стрибку забрав м’яч в руки. Під завісу матчу гості заробили право на виконання кутового. Після подачі в штрафний майданчик і скидки на дальню стійку Ю.Соломка точним ударом в нижній кут відправляє м’яч в сітку воріт – 1:1. Казка полтавчан продовжувалася не довго. Все вирішилося на фініші. Олександрійці, щойно тільки розвели м’яч, вивели на ударну позицію С.Старенького, який більярдним ударом виводить трьохкольорових вперед – 2:1. Після забитого голу наші земляки влаштували тотальний штурм, створюючи момент за моментом, але реалізувати їх не змогли. Збільшити перевагу в рахунку втратив С.Старенький, який з вигідної позиції не влучив у ворота на останніх секундах матчу.

ФК "Олександрія" - ФК "Полтава" 2:1

Голи: С.Басов (47), С.Старенький (88) – Ю.Соломка (87).

"Олександрія": Новак, Сухоцький, Ломко, Пономар (Коломоєць, 74), Чорній, Грицук (Степанюк, 81), Мягков, Шендрік, Старенький, Банада (Леонов, 31, Імереков, 90), Басов.

"Полтава": Кучинський, Фаворов (Зозуля, 71), Зеленевич, Бондаренко, Ткачов, Кравченко, Стеценко, Недоля (Волков, 73), Насібулін, Коваленко (Соломка, 73), Шастал (Вовченко, 60).

Попередження: Д.Леонов (67) – Д.Фаворов (11), О.Стеценко (20), М.Зеленевич (64), В.Насібулін (66), Ю.Соломка (87), О.Волков (90).