Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

Неділя, 05 червня 2022 20:01

«Рено» – володар Суперкубку волонтерів

(1 Vote)

На футбольному майданчику зі штучним покриттям біля кропивницького Парку Перемоги відбувся черговий благодійний футбольний турнір, у якому виявляли найкращі переможці та призери попередніх змагань, які проводились в обласному центрі на підтримку Збройних сил України. І тут головний трофей здобула, мабуть, найдосвідченіша команда, яка у вирішальні моменти продемонструвала злагодженість дій та чудову взаємодію.

Зазначимо, що організаторами змагань стали відомі кропивницькі футболісти-волонтери Максим Гедерим, Дмитро Пастернак та Юрій Митрофаненко, які отримали підтримку Кіровоградської обласної Асоціації футболу та великого шанувальника спорту, мецената Олександра Горбунова, який надав спеціальний приз переможцям. Атмосфера навколо футбольних баталій була неймовірною. У перервах між матчами глядачів та футболістів розважали своїми яскравими композиціями дівчата зі зразкового хореографічного ансамблю "Аеліта" та "Bondini Team Body Boom Studia", всі бажаючи мали можливість посмакувати морожене від фірми «Ласка», а благодійних внесків, у тому числі на аукціоні де розігрувалися футболки донецького «Шахтаря», національних футбольної та футзальної збірних України учасників турніру Андрія Бацулі та Олексія Чичикова, м'яч із автографами легенд нашого футболу, вдалося зібрати на суму 31 тисячу гривень. Ці кошти вже традиційно будуть направлені на підтримку Збройних сил України, завдяки яким ми маємо можливість грати у футбол, вболівати та взагалі жити.

Зазначимо, що у цих змаганнях взяли участь чотири, які перемагали та були учасниками фіналів попередніх благодійних турнірів. І слід признати, що така ідея організаторів повністю собі виправдала. Адже жодного прохідного та нецікавого протиборства тут не було. Матчі, в яких гралися два тайми по 15 хвилин, проводились у форматі чотирьох польових гравців та голкіпер.

Вже в першому двобої команда «Рено», за яку грали досвідчені професіонали Олексій Чичиков, Павло Полегенько, Максим Ковалев, а також вихованці Академії ФК «Зірка» відчула на собі серйозне проти суперників з «А2». Реновці досить швидко повели у рахунок, але потім розлабилися і отримали одразу три м'ячі у свої ворота. Та в іншому таймі реновці відновили рівновагу, але захопилися атаками і пропустили знову. Та все ж таки на останніх хвилинах рівновагу було відновлено – 4:4.

Ну а в іншому протистоянні «Земельник» у напруженій та конкурентній боротьбі перегравши ФК «Чорноіван» – 1:0.

І до останнього туру це була єдина перемога на змаганнях, адже всі інші поєдинки незмінно завершувалися внічию. При цьому у кожній битві гравцям доводилися виявляти характер. Ось «Земельник» поступався «А2» з різницею у два м'ячі, але віднайшов у собі сили відігратися. Мали підопічні Олександра Ромашова кілька шансів для того, щоби вирвати победу. Але інтрига збереглася і команди розійшлися миром – 2:2. Ну «Рено», завдяки класній комбінації та влучному удару Олексія Чичикова, вів у рахунок у грі проти «чорноіванівців», але втримати перевагу також не вдалося – 1:1. Але ФК «Чорноіван» таки «грюкнувши дверима» наостанок, коли впевнено розібрався із «А2» – 3:1.

Таким чином, перед заключним протиборством турніру, яке можна переглянути тут , «Земельник» мав у своєму активі чотири очки і міг собі дозволити зіграти внічию з «Рено». Більше того, «земельники» швидко вийшли вперед, після розіграшу кутового та удару у далекий кут Еміля Мустафаєва. Але досвідчені «ренівці» не знітилися і розпочали штурм воріт Романа Травкіна. І треба признати, що своєю майстерністю голкіпер кропивницької «Зірки» неодноразово рятував свою команду. І абсолютно заслужено саме воротар «Земельника» був визнаний найкращим чатовим воріт усіх змагань. Але польові гравці «Земельника» не завжди сприймали швидкі та осмислені комбінації своїх конкурентів. Як наслідок, Максим Ковалев, після класного проходу Чичикова, вразив порожні ворота – 1:1. Згодом Павло Полегенько добив м'яч біля ворота після потужного удару Даніїла Фальковського та класного сейву Романа Травкіна. А наприкінці першого тайму швидка контратака «Рено» завершилася третім влучним ударом Максима Сурженка.

В іншому таймі "земельники" потужно атакували, а соперники грали по рахунку. Та утримати тиск конкурентів «ренівцям» не вдалося. В одному із епізодів Сергій Барбанов, навіть ціною невеликого ушкодження, таки проштовхнувши м'яч біля ворота – 3:2. Інтрига загострилася до межі і вже воротар «Рено» Ігор Пушенко кілька разів неймовірно рятував свої ворота. А єдиний гол робив переможцями змагань саме «Земельник». Але захопившись атакувальними діями, хлопці Олександра Ромашова прогавили швидкий контрвипад реновців. Максим Ковальов втік біля відриву, витримавши паузу і зробив зрячу передачу на Фальковського. Даніїл вразив порожню мету і не тільки знявши всі питання щодо переможця, але й остаточно переконав у тому, що саме він достойний здобути приз найкращого гравця турніру. Ну а фінальний свисток арбітрів зафіксував цілком заслужену перемогу «Рено» – 3:1. Саме ця команда у вирішальні моменти продемонструвала найкращу зіграність та вміння реалізовувати свої моменти. Отже, «ренівці» здобули Кубок переможців та спеціальний приз від спортивного мецената Олександра Горбунова. Усі учасники змагань отримали пам'ятні подарунки від голови Кіровоградської обласної Асоціації футболу Віктора Безсмертного. Та головне, що всім вдалося отримати задоволення від улюбленої гри та підтримати своїми благодійними внесками наших захисників і захисниць, які боронять Україну у боротьбі за рашистськими загарбниками.