Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Четверг, 10 Июнь 2021 18:53

УЄФА прибрав з форми збірної України гасло «Героям слава»

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

УЄФА зобов'язав УАФ прибрати з форми збірної України на Євро гасло Героям слава, хоча залишив гасло Слава Україні, а також без змін зберіг карту України з Кримом.

УЄФА вважає, що Героям слава є політичним гаслом.

«Після висловленої стурбованості з боку Російського футбольного союзу УЄФА підтвердив свою позицію щодо елемента дизайну на передній частині футболки національної збірної України. У резолюції 68/262 Генеральної Асамблеї ООН, яка була схвалена членами-державами, визнані ті територіальні межі, які зображені на формі національної збірної. З цієї причини УЄФА не вимагає яких-небудь змін цього елемента дизайну, оскільки він відповідає критеріям, викладеним в статті 12 правил УЄФА про екіпіровку.

УЄФА також підтверджує, що слоган «Слава Україні» на зовнішній стороні футболки був затверджений в 2018 році. УЄФА вважає, що він відповідає статтям 13 і 19 регламенту УЄФА про екіпіровку. Сам по собі цей слоган може розглядатися як загальна і неполітична фраза загальнонаціонального значення і, отже, може бути присутнім на футболці збірної України.

УЄФА уважно вивчив недавно доданий на новий комплект форми слоган «Героям слава», який був представлений на ознайомлення в УЄФА, а потім і затверджений в грудні 2020 року. Однак в той час не розглядався взаємозв'язок між двома фразами. Після подальшого аналізу було прийнято рішення, що конкретне поєднання двох фраз вважається виключно політичним за своєю природою, має історичний і мілітаристський підтекст.

Тому слоган повинен бути вилучений, щоб екіпірування могло використовуватися в матчах під егідою УЄФА відповідно до статті 5 регламенту УЄФА про екіпіровку», - відзначили в УЄФА.

Збірна України перший матч на Євро проведе 13 червня.

sport.ua/uk

Прочитано 61 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить