Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Среда, 05 Август 2020 13:58

Дворцовий переворот у ПФЛ

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)
Дворцовий переворот у ПФЛ metalist1925.com

На сьогоднішній Раді Ліг ПФЛ представникі клубів Першої та Другої ліги відстронили від своїх обов'язків президента ПФЛ України Сергія Макарова.

Спершу Порядком денним було передбачено визначити дату, місце проведення та порядок денний XXVІІ чергового Конгресу ПФЛ. Учасники планували обговорити проєкт плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ наступного сезону (2020/21 рр), проєкт Регламенту змагань, формат на новий сезон тощо, – вказано на офіційному сайті ПФЛ.

Але зміни виявилися радикальними. Як передають нам журналісти Профутбола Віталій Звєровта Богдан Мушта, за підсумками засідання представників Першої та Другої ліг Сергію Макарову висловили недовіру до його роботи на посаді президента ПФЛ. Причина – незадоволення клубів роботою фахівця.

Усі пам’ятають нещодавні скандали з поновленням футболу після карантину. На думку самого Макарова, ініціатором процесу усунення його з посади виступив Рух. Макаров сів у президентське крісло ще у 2014 році.

Макаров на знак протесту залишив засідання. Представники клубів продовжують роботу. Виконувачем обов’язків керівника Ліги професійного футболу в Україні став голова аматорської асоціації футболу України Олександр Каденко.

На ситуацію вже відреагували в самій ПФЛ.

Скріншот з ПФЛ

Чекаємо на розвиток подій.

https://footballhub.com.ua

Прочитано 137 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить