Экономное отопление для дома
Суббота, 27 Январь 2018 10:08

Справжні вистави

(2 голосов)

Минулого тижня в спортивному комплексі «Енерго-спорт» та спортивному залі кропивницької ДЮСШ-2 пройшов десятий тур чемпіонату Кіровоградської області з футзалу.

Вихідні видалися по-спражньому багатими на чудові матчі. Так, у Другій лізі цікаве шоу влаштували лідери першості, представники Кіровоградського району – «Інгул» та «Технополь-Агро». Нагадаємо, що перед другою очною зустріччю одноосібне перше місце займала первозванівська команда, а от федорівці відставали від своїх конкурентів на три очки. За великим рахунком, цей поєдинок, де-факто, можна вважати чемпіонським. Тож, у боротьбі за пальму першості свого дивізіону команди будь-що намагалися перемогти.

Вже на першій хвилині звітного протистояння федорівці повели в рахунку. Андрій Бабіюк, який вийшов на «побачення» з голкіпером «Інгула» Кирилом Гладким, потужно пробив, а воротар не встиг “скластися” й пропустив м’яч поміж ногами – 1:0. Забігаючи наперед, відзначимо, що ця відносна невдача не вплинула на подальші дії Кирила, який надалі не один раз рятував свою команду.

Доволі несподівано опинившись у ролі наздогоняючих, первозванівці, які до цього не втратили жодного очка, серйозно взялися за справу. Раз по раз підопічні Геннадія Іщенка створювали небезпечні моменти, але щось фантастичне відбувалося з їх реалізацією. То голкіпер «Технополя» діяв просто здорово, а де й він не рятував, то на допомогу приходив каркас воріт. Сім стійок та три поперечини – саме такою була нефартовість первозванівців, ну й не найкращий день був для голеадорів команди. Особливо не щастило Олександру Коломойцеву, який раз по раз намагався власною «гарматою» пробити захисні редути суперників. І все ж таки, «нагорода знайшла свого героя». З передачі капітана команди Дмитра Іщенка, Коломойцев у середині першого тайму зумів зрівняти рахунок у зустрічі.

Якщо в першому таймі можна сміливо віддавати перевагу «Інгулу», то от по перерві ситуація на майданчику вирівнялася. Все більше моментів почало з’являтися й у наддосвідчених федорівців, серед яких варто відзначити колишніх гравців кіровоградської “Зірки” – легендарного Олександра Мизенка та іменитих Сергія Симогулова й Олексія Стрельцова.

Втім, хоч команди щохвилини й обмінювалися небезпечними ударами, але жодна так і не зуміла вийти вперед – 1:1 – нічия між лідерами та оплески вдячних трибун за прекрасне футзальне дійство.

А в Екстра лізі одразу дві гри варто відзначити.

Так, ФК «Новоукраїнка» набрав повних обертів. Цього разу «жертвою» підопічних Олександра Корінного став нещодавній лідер чемпіонату – «Ельбрук». Попри те, що в новоукраїнців відсутнім був капітан та найкращий бомбардир команди Андрій Федотов, із реалізацією в них у цій грі було все гаразд. Ігор Ютиш, Владислав Козак, Дмитро Обженський та Костянтин Івлєв не дали Максиму Гедеріму та компанії жодного шансу на перемогу – 4:2. Тож, ФК «Новоукраїнка» вже ділить четверте місце із соколівським «Металургом», який виборов вольову перемогу в матчі з «Арсеналом» – 3:2. А от «Нова Поліція» «каменя на камені» не залишила від катеринівського «Огнеупора» – 15:3. У двобої «Україна-Дудляр» – «Енергія» переможцями стали «пивовари», які, здобувши перевагу в чотири м’ячі в дебюті поєдинку, зуміли, не без складнощів, до фінальної сирени втримати перевагу – 5:4.

Ну  а окрасою стартового туру другого кола став, анонсований нами, матч ФК «Тарасівка»«Енерго».

Гра між фаворитами чемпіонату знову зібрала велику кількість прихильників футзалу, які, на нашу думку, залишилися задоволені спортивною виставою.

Вже на початку зустрічі «енергетики» вийшли вперед. Артем Замніус “обікрав” Олександра Кочуру й м’яч відскочив прямісінько до ніг Сергія Барбанова, який таким несподіваним подарунком скористався сповна  – 0:1.

Після цього ініціатива перейшла до лідерів чемпіонату. Тільки от із реалізацією моментів у «тарасівців» у першому таймі нічого не виходило. Удари Паньковського, Кулібаби та Кривошея, вихід віч-на-віч Кочури – це все майстерно нейтралізував Дмитро Пастернак. А коли й голкіпер був безсилий, йому на допомогу приходили партнери по команді або ж каркас воріт. Так, після «пострілу» зі штрафного від Кочури, Максим Баришніков вибив м’яч із пустих воріт.

«Енергетики», після забитого м'яча, перейшли до своєї улюбленої гри на контратаках. Серед небезпечних моментів варто відзначити удар із середньої відстані Артема Замніуса, але Роман Травкін, у красивому стрибку, відвів загрозу.

Якщо голів у першій половині було обмаль, то от порушень – достатньо. Вже на п’ятій хвилині в «Енерго» було чотири фоли. Втім, арбітри зустрічі Денис Комар та Ярослав Пилипенко дозволяли на майданчику гравцям обох колективів боротися, розуміючи важливість протистояння. Тому ні «Енерго», ні «Тарасівка» шостого фолу так і не заробили. А перший тайм наднапруженої гри завершився з рахунком 1:0 на користь «Енерго».

Вже по перерві гравці «Тарасівки» із подвійною енергією ринулися вперед. Та ще й як! Не встигла гра поновитися, як представники Бобринецького району повели в рахунку.

Удар Єгора Кривошея захисники «Енерго» перевели на кутовий. Дмитро Барбанов відпасував на ближнього Олександра Кочуру, а граючий тренер «Тарасівки» пробив у дотик із гострого кута. М’яч, по-більярдному, потрапив точнісінько в дальній кут воріт Дмитра Пастернака – 1:1.

А вже через хвилину вихід віч-на-віч із воротарем “Енерго” не реалізував Ігор Паньковський. Далі вже «енергетики» побігли забивати. Спочатку  момент мав Роман Андрієнко, але на заваді став Роман Травкін, який відвів удар. Згодом підопічні Віталія Дяденка всією командою намагалися розіграти стандарт, але м'яч, після рикошету, потрапив до Кривошея. Єгор тут же відпасував на Дмитра Барбанова, який побачив вільного на лівому фланзі Кочуру. Олександр, прийнявши пас від капітана, як і хвилину перед цим, був безжальним – ще один невідпорний та майстерний удар і рахунок уже став – 2:1 на  користь ФК “Тарасівка”.

Тепер до активних дій, після логічного тайм-ауту, перейшли гравці «Енерго». Як виявилося, вдало. Сергій Барбанов, із власної половини промчав аж до штрафної конкурентів та завдав точного “пострілу” в кут воріт – 2:2. Ну й пішла феєрична та захоплююча гра на зустрічних курсах.

Моментів виникало більше все ж таки в «Тарасівки», але це був день «Енерго». Максим Папченко, в центральній зоні, завдяки дриблінгу перехитрив оппонента й із лівої ноги пробив у протихід Роману Травкіну – 2:3 – перша поразка ФК «Тарасівка» в еліті кіровоградського футзалу, яка говорить про те, що вся боротьба за чемпіонський титул іще попереду.