Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Пятница, 12 Январь 2018 00:10

Олександр Фундерат - у "Ворсклі"

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

Як повідомив офіційний сайт ФК "Ворскла", колишній директор Академії ФК "Шахтар", наш земляк Олександр Фундерат став  директором із розвитку та селекції професійного та дитячо-юнацького футболу полтавського клубу. 

Добре знаний в Україні та за її межами футбольний тренер та функціонер Олександр Фундерат від сьогоднішнього дня прийнятий на роботу в «Ворсклі» на посаду директора з розвитку та селекції професійного та дитячо-юнацького футболу. Таке кадрове призначення – безумовно важливий крок у розвитку полтавського клубу, впевнені у керівництві «Ворскли». Адже віддано працювати не тільки на сьогодення команди, а й на її майбутнє та майбутнє усього футболу в області – пріоритетне завдання.

"Ми дуже раді, що змогли залучити до своїх лав фахівця такого високого рівня, – розповів прес-службі «Ворскли» перший віце-президент клубу Олег Лисак. – Це, можна сказати, один із найважливіших трансферів для «Ворскли» задля перспективного розвитку клубу. Впевнений, що Олександр Анатолійович принесе дуже багато користі: як для «Ворскли», так і для футболу Полтавщини зокрема".          

Олександр Фундерат з 2013 по 2017 очолював академію «Шахтаря». Раніше він працював тренером академії «гірників». Олександр Анатолійович – Заслужений тренер України, який також є лектором Центру ліцензування тренерів ФФУ та членом виконкому Федерації Футболу України та ДЮФЛУ при ФФУ.   

 Прес-служба ФК «Ворскла»

Прочитано 544 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить