Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Оцените материал
(2 голосов)

Як повідомив офіційний сайт ФК "Ворскла", колишній директор Академії ФК "Шахтар", наш земляк Олександр Фундерат став  директором із розвитку та селекції професійного та дитячо-юнацького футболу полтавського клубу. 

Добре знаний в Україні та за її межами футбольний тренер та функціонер Олександр Фундерат від сьогоднішнього дня прийнятий на роботу в «Ворсклі» на посаду директора з розвитку та селекції професійного та дитячо-юнацького футболу. Таке кадрове призначення – безумовно важливий крок у розвитку полтавського клубу, впевнені у керівництві «Ворскли». Адже віддано працювати не тільки на сьогодення команди, а й на її майбутнє та майбутнє усього футболу в області – пріоритетне завдання.

"Ми дуже раді, що змогли залучити до своїх лав фахівця такого високого рівня, – розповів прес-службі «Ворскли» перший віце-президент клубу Олег Лисак. – Це, можна сказати, один із найважливіших трансферів для «Ворскли» задля перспективного розвитку клубу. Впевнений, що Олександр Анатолійович принесе дуже багато користі: як для «Ворскли», так і для футболу Полтавщини зокрема".          

Олександр Фундерат з 2013 по 2017 очолював академію «Шахтаря». Раніше він працював тренером академії «гірників». Олександр Анатолійович – Заслужений тренер України, який також є лектором Центру ліцензування тренерів ФФУ та членом виконкому Федерації Футболу України та ДЮФЛУ при ФФУ.   

 Прес-служба ФК «Ворскла»

Прочитано 246 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить