Баннер Амбит
Воскресенье, 19 Ноябрь 2017 22:39

Злива голів та два лідери

(3 голосов)

Сьогодні в спортивному комплексі «Енерго-спорт» пройшов четвертий тур чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Екстра ліги.

Першим матчем ігрового дня було протистояння аутсайдера першості катеринівського «Огнеупора» та «України-Дудляр». От саме представники Кіровоградського району й розпочали гру куди краще за опонентів. Вже на стартових хвилинах дублем відзначився кращий бомбардир команди Олександр Качура. Пізніше «дудлярівці»  відквитали один м’яч, але далі в гру вступив воротар «України-Дудляр», який за  час, що залишився до завершення першої половини гри «привіз» своїй команді ще чотири необов’язкові голи. Вже по перерві картина гри докорінно змінилася й «пивовари» програючи 2:7 ледве не створили дивовижний камбек, не востанню чергу й через невпевнені дії голкіпера суперників. За чотири хвилини до кінця зустрічі рахунок став 7:6 на користь «Огнеупора», але на більше Олександра Тітенка й компанії не вистачило – перша перемога підопічних Ігоря Вітряченка в еліті футзалу Кіровоградщини.

Наступний поєдинок пройшов між двома невдахами стартових турів – «Енергія» – «Арсенал». Суперники не витрачали часу на вивчення опонентів, а одразу ж перейшли до головного – голів. Завдяки прекрасній грі свого лідера Максима Кулібаби саме «Енергія» вийшла переможцем стартових хвилин – 3:2. Втім, ще до перерви «гармаші», зусиллями Євгена Луньова, зрівняли рахунок. Друга частина протистояння перетворилася в справжній трилер. Тільки от «енергівці», які в дебюті другої частини вийшли вперед, аби втримати рахунок часто фолили. Відтак, уже на 16-й хвилині занесли до свого паси шостий фол. Удар із десятиметрової позначки влучно виконав Сергій Портянко. А заключні миттєвості поєдинку інакше як «навалою» на ворота «Енергії не назвеш. Найкращу нагоду аби «вирвати» перемогу мав Євген Луньов, який за декілька секунд не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, а вже на добиванні влучив у стійку. Втім, за чотири хвилини до завершення зустрічі Андрій Добролєжа з-за меж штрафного майданчика потужно пробив по низу – 5:4 – перша перемога «Арсенала» й чергова поразка «Енергії».

У наступному матчі відбулося теж дуже напружене протистояння –ФК «Тарасівка» ФК «Новоукраїнка»

Матч із минулорічними переможцями Першої ліги для підопічних Олександра Кочури не обіцяв бути «легкою прогулянкою». Олександр Корінний, після поразки в першому турі, добре проаналізував помилки своєї команди, а тому, до протиборства з нами ФК «Новоукраїнка» підходив маючи в активі шість пунктів.

Початок гри пройшов, в цілому, в рівній боротьбі. У команди з Бобринецького району небезпечно, метрів із 12-ти, пробивав Олександр Кочура, а в опонентів – удару впритул завдав Ігор Ютиш, але в обох випадках прекрасну реакцію продемонстрували голкіпери.

І от уже в середині тайму сталося дещо незвичне. Вперше в цьому сезоні ФК « Тарасівка» поступався в рахунку. Ігор Ютиш чудово переграв  Слівченка та Скорова й вийшовши «на побачення» з Травкіним вдарив у ближній кут наших воріт – 0:1.  Тут же, «тарасівці» перехопили ініціативу й почали дедалі більше турбувати голкіпера гостей Віктора Тимченка. Підопічним Олександра Кочури при нагоді стали розіграші стандартних положень. Спочатку Скоров, з правого флангу, після пасу Слівченка, пробив точно в дальній кут воріт – 1:1.

Пізніше, після пасу з кутового від Кочури, Слівченко, з  тієї ж позиції, що й Скоров, вивів свою команду вперед.

І ще через, буквально, декілька хвилин чудова комбінації «тарасівців» завершилась проходом лівим флангом та розрізною передачею, між трьох суперників, від Олександра Слівченка, яку, без надзусиль, замкнув його тезка – Олександр Кочура.

Втім, під завершення тайму, найпомітніший в «Новоукраїнці», Ігор Ютиш, після чудового дриблінгу, пробив з-за меж карного майданчика. М’яч після його удару вдарився в обидві стійки, але на добиванні першим виявився Вадим Кріт – 3:2.

Відзначимо, що в другій половині гри пост №1, у «Тарасівки» зайняв Сергій Кожухар. І заздалегідь додамо, що  дублер зіграв просто чудово. Кілька разів юний голкіпер своїми просто феноменальними сейвами, після надпотужних пострілів Ігоря Ютиша та Андрія Федотова викликав шквал оплесків на трибунах – достойна оцінка прекрасної гри.

Тож, такі впевнена гра наших стражів воріт лиш надихали гравців на майданчику на ще активніші дії в атаці. Поступово технічні футзалісти «Тарасівки» все більше знаходили шпарини в оборонних редутах новоукраїнців.

Вже дещо пізніше, в звичному для себе стилі, «Тарасівка» знову відновила перевагу в два м’ячі. Трьохходівка Паньковський-Скоров-Слівченко закінчилася розрізною передачею верхом Максима на Олександра. 20-й номер «Тарасівки» майстерно приборкав м’яч і потужно пробив під перекладину. А Віктор Тимченко занадто рано почав падати, а тому м’яч пролетів над руками в досвідченого голкіпера – 4:2.

Втім, Ігор Ютиш і партнери щосили побігли відігруватись. І один м’яч їм, все ж таки, вдалося відквитати. Ігор Паньковський, під час розіграшу суперниками ауту, не достатньо опікував Федотова. А Андрій, отримавши пас від партнера, завдав надзвичайно сильний удар у самісіньку «дев’ятку» воріт. Хоча, Кожухар і бачив політ м’яча, але «постріл» був такої потужності, що наш голкіпер не встиг зреагувати на нього.

Але, як би то не звучало, клас дався взнаки. Далі, за фол на Кочурі, арбітр призначив штрафний удар у метрах семи від воріт Тимченка. Сам тренер «Тарасівки» і взявся виконувати цей стандарт. Удар між стінкою та воротарем вийшов бездоганним – 5:3.

Завершальні хвилини цікавого протистояння пройшли на зустрічних курсах. У нашої команди свої нагоди мали ледве не всі гравці, а в новоукраїнців найбільш помітними були, як завжди, Андрій Федотов та Ігор Ютиш. Втім, ні дуету лідерів новоукраїнців, ні нашим гравцям довго не вдавалося послати м’яч до сітки. Але все ж ще раз наша команда відзначилась. І знову спрацювала зв’язка Слівченко-Скоров. Олександр із кутового прострілив до штрафної, а Максим зумів утекти від опіки й пробити без шансів для Тимченка – 6:3 – чергова перемога ФК «Тарасівка».

У наступній грі зустрічалися «Енерго» та «Ельбрук». І можна довго не розповідати про все, що проходило на полі. Адже, можемо з впевненістю стверджувати, що на результат гри аж надто вплинула дискваліфікація Артема Замніуса та травма, вже під час протистояння, Олександра Ісаєва. Плюс, моментами фантастичну гру демонстрував голкіпер «Ельбрука» Владислав Сцепінський. Тож, через проблеми з кадрами, підопічні Андрія Жиленка та Віталія Дяденка не зуміли відібрати очки в добре укомплектованого та чудово організованого суперника – 4:2 – перемога  Максима Гедеріма й компанії, які залишаються ділити перше місце в турнірній таблиці з «Тарасівкою».

А от у центральному та останньому матчі туру – «Нова Поліція» – «Металург» хотілося більше інтриги. Але, на жаль, її тут майже не було. «Полісмени», правду кажучи, «на класі» переграли опонентів, створивши безліч небезпечних моментів для взяття воріт. В першому таймі капітан «полісменів» Тарас Чемерис просто здорово розібрався з двома захисниками «Металурга» й з-під ноги одного з них пробив точно у кут воріт Костянтина Довжанського.  А в кінці першого тайму «копи» організували суто футзальний гол. З кутового Віталій Кулик відпасував на Тараса Чемериса, а капітан «поліцейських» потужно прострілив у штрафний майданчик соколівців. І як то повинно бути, замкнув передачу В’ячеслав Головченко – 2:0.

В другій половині зустрічі, «металурги», зусиллями Павла Мельничука, зуміли відквитати один м’яч, але на більше Долованюка й компанії не вистачило.

Прочитано 530 раз Последнее изменение Воскресенье, 19 Ноябрь 2017 23:18