Запчасти для тракторов
Понедельник, 11 Сентябрь 2017 17:13

Бенефіс Тимченка, а «Металург» – лідер

(3 голосов)

Перший чемпіонат міста Кропивницький із міні-футболу перетворюється в аналог англійської футбольної Прем’єр-ліги.

І на це декілька підтверджень. У кожному турі є несподівані або розгромні результати. Будь-хто може з легкістю нав’язати боротьбу, здавалося б, явному фавориту та й ситуація в турнірній таблиці постійно змінюється. Але про все по порядку.

Головним матчем минулого тижня, безперечно, вважалася гра – «Парадіз» – «Нова поліція». Як на мене, цей матч класична дуель тактик. Так, якщо зважати на турнірну таблицю, то беззаперечним фаворитом варто було вважати саме номінальних гостей. Але потенціал у команди Дмитра Польового дійсно великий, адже, при постійній наявності всіх гравців, «Парадіз» і справді може стати одним із фаворитів чемпіонату. Останні два тури силу явного лідера “парадизівців” Сергія Собка й компанії на собі відчули «Інгульська Шахта» (7:4) та «Земельник» (5:3). Тож, лідеру чемпіонату ніхто “солодкого життя” не обіцяв. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що цей матч відрізнятиметься від усіх у першості кількістю голів, адже опоненти діяли в захисті просто чудово, а моменти виникали лише після красивих комбінацій. Так, спочатку свою нагоду не реалізував Олександр Кочура, який, уже звично, створював найбільшу загрозу для опонентів. Тут же, біля інших воріт, був неточним Ігор Паньковський. Вже в середині першої половини нагоди почали все частіше виникати, але переважно біля воріт «Парадіза». Ну і завчасно скажу, що беззаперечно найкращим гравцем матчу тут став голкіпер господарів поля Віктор Тимченко, який, за притаманної йому легкості, раз по раз нейтралізовував загрозу біля своїх володінь. Втім, і він не зміг нічого вдіяти, коли на 17-й хвилині лідер «полісменів» Олександр Кочура впритул «розстріляв» ворота – 0:1. Далі вже в дію частіше доводилося вступати воротарю «Нової поліції» Антону Шевельову. І він теж свою роботу виконував на відмінно. Але за хвилину до кінця першого тайму трьохходівка Лебединський Паньковський Собко залишила «не при справах» весь захист підопічних Олександра Співака й Сергій Собко вражав уже порожні ворота.

Майже весь другий тайм пройшов під аккомпанемент атак «копів» і прекрасної, я б сказав – ідеальної гри Віктора Тимченка. Досвідчений кіпер наче прораховував наперед усі дії опонентів і з особливою елегантністю нейтралізував усі «постріли» Кочури, Головченка та інших. Та й «Парадіз» не здавався «беззубим» в атаці. Реактивний Ігор Паньковський,  разом із партнерами, раз по раз намагався пройти оборонні редути «поліцейських». Серед небезпечних моментів можна згадати виходи віч-на-віч із голкіпером того ж таки Паньковського та Олексія Ярюхіна. Втім, обидва рази прекрасну реакцію продемонстрував Антон Шевельов. Та за хвилину до кінця зустрічі “нагорода знайшла свого героя”. Ігор Паньковський, обігравшись із партнером, знову проскочив по правому флангу й  завдав потужного удару низом і м’яч, пролетівши між ногами Шевельова, потрапив у самісінький кут воріт – 2:1 – перемога «Парадіза» в дійсно чудовій міні-футбольній битві.

Зазначу, що після восьмого туру на одноосібне перше місце в турнірі вийшов соколівський «Металург». Звично для себе, команда Вадима Долованюка у грі проти «Земельника» легкого шляху для перемоги не шукала. Вже на десятій хвилині «металурги» поступалися 0:2. У «Земельника» відзначились Антон Антонов та Ярослав Бирса. Втім, уже через вісім  хвилин підопічні Долованюка вийшли вперед. Вдалося їм це завдяки автоголу Леоніда Цисаренка та влучним ударам Олександра Слівченка й Максима Березкіна. По перерві крапку в матчі поставив Сергій Тимофєєнко. Отже, рахунок 4:2 виводить у лідери «Металург».

А от у протистоянні «СКА» «Інгульська шахта» всі глядачі насолоджувалися безліччю голів, яких, у підсумку, нарахувалося аж 13. У цьому компоненті дещо кращими виявилися саме «шахтарі», які, завдяки дублям Святослава Потьомкіна та Павла Мельничука, святкували звитягу з рахунком 8:5.

Не втомюється феєрити Сергій Барбанов. Лідер «Арсенала» і в останній грі з «Дудлярем» просто “знущався” із  захисту опонентів. Оформивши хет-трик, Барбанов допоміг «гармашам» святкувати перемогу – 6:3.

Вже цього тижня, а точніше у вівторок о 20:00 відбудеться один із вирішальних матчів у боротьбі за чемпіонство – «Металург» –  «Нова поліція». Відтак, запрошуємо бажаючих подивитися на це цікаве протистояння.