Баннер Амбит
Суббота, 18 Март 2017 17:12

Невдалий початок

(1 Голосовать)

На жаль, в своєму стартовому матчі, після поновлення боротьби у перший лізі, "Інгулець" на виїзді мінімально поступився МФК "Миколаїв" - 1:0.

До звітної зустрічі команди у офіційних матчах зустрічалися двічі – обидві зустрічі відбулися у першій частині сезону у селищі Петрове. У першому матчі грали в рамках Кубка України («Миколаїв» у серії післяматчевих пенальті святкував перемогу і зумів набрати хороший хід у цих змаганнях, дійшовши до півфіналу). Через три дні потому «Інгулець» у Першій лізі з рахунком 1:0 взяв реванш. Відзначимо, що перед звітним туром команди перебували поруч у турнірній таблиці Першої ліги.
Аналізуючи стартові склади команд, зазначимо, що у господарів вийшов 22-річний голкіпер Олексій Майборода, а досвідчений Роман Чумак залишився на лаві запасних. Сергій Алексанов, який у першій частині виступав за «Інгулець», сьогодні дебютує за миколаївців в «основі». Щодо стартового складу «Інгульця» у звітному матчі, то маємо аж 7 дебютантів. На лаві запасних залишився ще один новачок – камерунець Елла Кен. Ось такі були передматчеві розклади.
Команди гру розпочали «з розвідки слабких місць в обороні один одного». На старті зустрічі команди не порадували небезпечними моментами. Гості в одному епізоді на 12-ій хвилині матчу заробили штрафний удар, але виконання його бажало кращого. Через кілька хвилин знову гості заробили стандарт на половині поля суперника, але і цей стандарт був виконаний невдало – пробивали по центру і м’яч не долетів до воріт, якого заблокували захисники «Миколаєва».
Перший небезпечний момент у матчі стався на 17-ій хвилині: з лінії штрафного майданчику капітан господарів Артем Бессалов пробив поруч з дальнім нижнім кутом воріт Геннадія Ганєва. Через п’ять хвилин гру біля воріт господарів намагався загострити грузинський легіонер «Інгульця» Давид Джанелідзе – м’яч після його удару пролетів вище воріт Олексія Майбороди. Пройшло ще три хвилини і Давид Джанелідзе знову пробив вище воріт миколаївців.
На 35-ій хвилині матчу гості провели стрімкий перехід з оборони в атаку: Олексій Павелько, помітивши, що голкіпер суперника на кілька метрів вийшов з воріт, намагався ударом з 25 метрів перекинути його, але пробив вище воріт. А через дві хвилини господарі відкрили рахунок: після подачі зі штрафного Сергій Алексанов у падінні результативно замкнув дальню штангу воріт «Інгульця», забивши м’яч у ворота колишньої команди. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Миколаєва». По грі у першому таймі матчу «Інгулець» супернику ні в чому не поступався, але на перерву пішов за негативного рахунку: концентрація підвела при виконанні стандартного положення гравцями «Миколаєва».
На початку другого тайму матчу «Інгулець» мав зрівнювати рахунок, але Давид Джанелідзе змарнував стовідсоткову можливість забити м’яч – отримавши м’яч у центрі штрафного майданчику суперника Давид другим дотиком з розвороту пробив вище воріт.
На шістдесятій хвилині матчу господарі заробили перспективний штрафний удар: після удару Ваге Саркісяна і рикошету від захисника голкіпер Геннадій Ганєв зафіксував м’яч у своїх руках. А на 67-ій хвилині зустрічі під час проходу Давида Джанелідзе відчайдушний підкат захисника господарів Віталія Павлова врятував їх від пропущеного м’яча. Після подачі з кутової позначки знову небезпека біля воріт Майбороди, але захисники «Миколаєва» виграли «другий поверх» і вибили м’яч з власного штрафного майданчику.
Після флангової передачі захисник Дмитро Назаренко виграв боротьбу у Антона Шарка і м’яч потрапив до Ігоря Коцюмаки, який в один дотик пробив не влучно. Ще одну можливість зрівняти рахунок втрачено.
На 83-ій хвилині матчу у складі обох команд були замінені футболісти (у «Миколаєва» Моріс Маурі, а у «Інгульця» — Антон Шарко), які вийшли по ходу зустрічі і отримали пошкодження. Господарі втримали свої ворота недоторканими до завершення матчу. За рівної гри перемогу здобули миколаївці — 1:0. Команди продемонстрували весняний футбол з малою кількістю небезпечних моментів. Сильний порив вітру завадив футболістам обох команд показати більш змістовнішу гру.
Відзначимо, що матч «Миколаїв» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська».
У наступному турі, 25 березня, «Інгулець» вдома прийме команду «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка).

«Миколаїв» — «Інгулець» — 1:0 (1:0) (Алексанов Сергій, 37)
18 березня 2017 року (субота). Початок о 14:00. Миколаїв. Центральний міський стадіон. Перша ліга, 21 тур.
Головний арбітр: Дєдов О.В. (Житомир)
Асистенти арбітра: Жосан І.А. (Херсон) та Марулін С.Ю. (Нова Каховка, Херсонська область)
Четвертий арбітр: Калита Р.М. (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: Буренко Ю.В. (Київ)
«Миколаїв»: 16. Майборода Олексій, 5. Бессалов Артем, 7. Берко Віктор, 8. Алексанов Сергій, 13. Батюшин Юрій (22. Куценко Валерій, 65), 10. Саркісян Ваге (24. Моріс Маурі, 66; 78. Рогозинський Валерій, 83), 19. Кулішенко Артем, 23. Ковальов Андрій, 29. Павлов Віталій, 69. Сартіна Дмитро, 70. Назаренко Дмитро.
Запасні: 51. Чумак Роман, 3. Дударенко Олександр, 32. Буличев Юрій, 17. Кошелюк Дмитро.
Головний тренер: Забранський Руслан
«Інгулець»: 33. Ганєв Геннадій, 3. Мучак Іван, 5. Запорожець Євген, 8. Клименко Владислав, 14. Медведєв Олександр (10. Шарко Антон, 68; 44. Клімаков Дмитро, 83), 16. Коцюмака Ігор, 19. Боровський Богдан, 21. Джанелідзе Давид, 25. Світличний Роман, 31. Павелько Олексій, 37. Ткачов Микита.
Запасні: 30. Попович Єгор, 4. Елла Кен, 9. Мішуренко Олександр, 45. Кретов Роман, 49. Січінава Ніка.
Головний тренер: Лавриненко Сергій
Попередження: Павлов Віталій, 15; Батюшин Юрій, 29; Бессалов Артем, 33 – Джанелідзе Давид, 33

Джерело: ФК "Інгулець"

Прочитано 300 раз Последнее изменение Суббота, 18 Март 2017 17:28
Другие материалы в этой категории: « И снова сюрприз от "Стали" Чемпіони по допінгу »