Баннер Амбит
Вторник, 14 Апрель 2015 21:43

Зміцнили лідерство

(3 голосов)

Після вчорашньої поразки дніпродзержинської "Сталі" від "Полтави" -3:2, олександрійцям конче потрібна була перемога в гостях над ФК "Тернопіль". І підопічні Володимира Шарана, хоча і не без складнощій, виконали поставлене завдання, здолавши господарів поля з рахунком -1:0. Таким чином, перевага наших земляків над найближчим переслідувачем - "Сталлю" з Дніпродзержинська - складає вже 4 очки.

«Нива» (Тернопіль) – ФК «Олександрія» - 0:1 (0:1)

14.05.2015р., 17-00, стадіон «Центральний», 2500 глядачів, + 12, поле 3

Головний арбітр – Дмитро Бондаренко (м.Одеса)

Асистенти арбітра -  Олег Найко (м.Чернівці),  Михайло Маланчук  (Чернівецька обл.)

Резервний арбітр -  Андрій Яблонський (м.Тернопіль)

Спостерігач арбітражу -  Михайло Сидор (м.Львів)

«Нива»: Мельниченко, Еммерсон, Керчу, Красномовець (Я.Волошин, 46), Яневич, Гудак, Донець – к/к, Кухарський, Кухарук (Кохман, 80), Озарків, Сворак (Грищенко, 60).

Запасні: Мусієнко, Мдинарадзе, Рижук, Сокуренко.

В.о.гол.тренера – Б.Самардак

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Басов, Шендрік, Ломко, Чепурненко (Мягков, 46), Банада, Чорній, Голенков (Старенький, 79), Грицук (Леонов, 71), Пономар (Коломоєць, 65).

Запасні: Леванідов, Микицей, Степанюк.

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: А.Донець (83), Р.Гудак (85).

Гол: В.Грицук (41).

Готуючись до зустрічі з лідером, «Нива» провела контрольний матч з аматорським клубом «Поділля» з Тернопільського району, який обіграла на класі - 3:1. В «Олександрії» також був свій «спаринг», однак він носив статус офіційного матчу. У перенесеному ще з минулої осені поєдинку 12-го туру підопічні Володимира Шарана завдяки голам Сергія Басова, Сергія Старенького, Віталія Паномаря і Антона Голенкова розгромили «Динамо-2» - 4:0.

Нагадаємо, між собою футболісти ФК «Олександрія» та «Ниви» провели в першій лізі 5 матчів. В сезоні 2009/2010 р.р. двічі перемагали наші земляки. В Олександрії наші футболісти перемогли – 3:0 (Є.Шупік – 2, Д.Суспіцин), а в Тернополі – 2:0 (К.Сидоренко – пенальті та І.Мельник). В матчі першого кола минулого чемпіонату в Олександрії суперники зіграли внічию. Рахунок відкрив Б.Баранець, а зрівняв А.Запорожан. В Тернополі наші земляки впевнено обіграли футболістів «Ниви» - 4:2. М’ячі на рахунку: О.Семенюка, І.Малиша (пенальті) – обидва «Нива», О.Іващенка (2), Ю.Коломойця та С.Старенького («Олександрія»). Останній матч суперники провели в Олександрії 31 серпня 2014р. З рахунком 3:0 перемогли олександрійці (Т.Петрівський (45+2 – автогол), Я.Ямполь (55) та О.Іващенко (63)).

Матчем в Тернополі між «Нивою» та «Олександрією» завершувався 21-й тур 24-го чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Перші десять хвилин боротьба точилася в основному в центрі поля. Надалі, як і належить лідерам чемпіонату, ініціативою заволоділи гості. Але перший небезпечний момент виник біля воріт саме «Олександрії». Футболіст «Ниви» пробив із-за меж штрафного майданчика, але м’яч став легкою здобиччю А.Новак. відразу ж гості відповіли моментом на момент. В.Грицук потужно пробив по воротах, але, на жаль, м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Заслуговує на увагу осмислена атака олександрійців по правому флангу на 23-й хвилині. А.Голенков віддав пас на хід Є.Банаді, який зробив навісну передачу в район одинадцятиметрової позначки, але захисники ліквідували загрозу. За хвилину В.Пономар потужно пробив по воротах, але В.Мельниченко якимось дивом в останню мить перевів м’яч на кутовий. Після 25-ї хвилини матчу олександрійці зажали господарів поля у власному штрафному майданчику, але до влучного завершального удару справа не доходила. А поодинокі випади тернопільчан ставали легкою здобиччю колишнього стража воріт "Ниви" А.Новака. На 36-й хвилині, після розіграшу кутового, В.Грицук зробив навісну передачу в карний майданчик, де першим на м'ячі був В.Пономар, але його удар пройшовся над поперечиною. Дальні удари олександрійцям не приносили дивідендів, тому наші земляки мали надію відзначитися зі стандартних положень. Під завісу першого тайму наші земляки заробили право на пробиття одного з них. Після прямого удару по воротах Є.Чепурненка, голкіпер «Ниви» врятував свою команду. За кілька хвилин, після подачі зі стандартного положення в штрафний майданчик, В.Грицук ударом головою відправляє м’яч в сітку воріт – 0:1. В цілому, перший тайм пройшов за повної ігрової та територіальної переваги олександійців.

У другому таймі олександрійці не стали відсиджуватися в обороні, а продовжували шукати щастя біля воріт суперника. Наші земляки виконали кілька небезпечних стандартів і після одного з них, С.Басов головою пробив по воротах, але тернопільчан виручив голкіпер. А ще через хвилину Сергій наважився на дальній удар, але м’яч пройшовся вище воріт. На 63-й хвилині І.Озарків пробив здалеку, але м’яч після його удару пролетів мимо воріт. На 69-й хвилині, В.Грицук зробив навісну передачу в штрафний майданчик, але голкіпер вийшов вперед і в стрибку кулаками вибив м’яч. На 75-й хвилині Ю.Коломоєць виривається сам-на-сам з кіпером Ниви, але пробиває повз ворота. На 82-й хвилині П.Мягков пробив по воротах «Ниви», але В.Мельниченко забирає м’яч у стрибку. За хвилину олександріці заробили право на пробиття небезпечного стандарту з лінії штрафного майданчика. А.Чорній пробив потужно, але на жаль, для гостей, голкіпер перевів м’яч на кутовий. За кілька хвилин Артем знову пробивав по воротах, але м’яч зрізався у нього з ноги. В другому таймі у господарів поля не було жодної нагоди для удару по воротах А.Новака.

Зроблено ще один важливий крок за для важливої перемоги в чемпіонаті. Команда, тренерський штаб та керівництво клубу запрошують всіх 19-го квітня на матч 22-го туру 24-го чемпіонату ФК «Олександрія» - МФК «Миколаїв». Початок зустрічі о 18-00. Прийдіть і підтримайте улюблену команду.