Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

Стабільно переможна «Зоря», фестиваль пенальті у Полтаві, п’ятихвилинка результативності у Рівному, мирове «класичне», перервана невдала серія «Металіста 1925», яскрава перемога Григорчука, нездійснений камбек «Руху», дербі Кіровоградщини
Невдача «нових мужиків», «колгоспне дербі», чергова осічка «Динамо», перемога «Зорі» в центральному матчі туру, злива голів під рясним дощем в Ужгороді, нічийний «ротаньстайл», друга львівська перемога «Шахтаря», одеська вдача «Ворскли».
Безбарвний старт, «нові мужики» Вернидуба, чергові - 2:0 від «Динамо» з аутсайдером, вимучена перемога «Шахтаря», вилучення замість голів на «Арена-Львів», гольова феєрія від «Дніпра-1», повернення «Олександрії» на нічийний шлях, кураж «Колоса».
Середа, 05 квітня 2023 09:26

Царський подарунок «Дніпру-1»

Прикра поразка Шарана, безбарвна нічия в Ужгороді, наполегливий «Кривбас», довгоочікувана перемога Ротаня, невдале повернення Безсмертного, «трюк з капелюхом» Довбика, чергова гольова феєрія «Зорі», подарунок Дніпру від Одеси.
Безвиграшна весна «Олександрії», мирова в Полтаві під звуки сирен, втрачена «Кривбасом» перемога, невиразне «Динамо», повернення «Дніпра-1» у чемпіонську гонку, перерваний злет «Інгульця», гостьова звитяга «Минаю», одноосібне лідерство «Шахтаря».