Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Баннер Амбит
SportРепортер

SportРепортер

Среда, 01 Апрель 2020 20:04

Есть ли жизнь без спорта

Размышления по поводу нынешней ситуации в мировом и украинском спорте специально для газеты "Украина-Центр"

У черговому випуску авторської  програми Юрія Ілючека – експертна оцінка віце-президента НОК України, президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула про особливості спортивного карантину, критичне скорочення спортивного бюджету, наслідки перенесення Олімпійських ігор в Токіо, сучасні виклики та підготовку спортсменів в умовах надзвичайної ситуації.

Детальніше по спорт Кіровоградщини – в програмі SportUI.

Cпортивні новини Кіровоградщини

Програма присвячена Європейським іграм-2019 у Мінську, на які ми подивимося з олімпійською перспективою.

Кропивницький легкоатлет очолив світовий рейтинг з найкращим результом сезону в світі. 4 лютого, у Сумах завершився чемпіонат України серед юніорів у закритому приміщенні – повідомив тренер-викладач СДЮСШОР-2 Геннадій Здітовецький.

На сайті Федерації легкої атлетики України завершується голосування, яке визначить найкращих легкоатлетів та тренерів 2019 року в різних номінаціях.

У Кіровоградській обласній державній адміністрації планують створити нові структурні підрозділи. Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА Андрія Балоня від 23 січня.

На 21-му міжнародному Меморіалі Дем'янюка кропивничани здобули золото та бронзу, а Олег Дорощук встановив абсолютний особистий рекорд.

Суббота, 18 Январь 2020 19:44

"Олександрія" перемогла "Ботєв"

ФК "Олександрія" провів перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Турції. В поєдинку з болгарським "Ботєвом" підопічні Володимира Шарана здобули впенену перемогу - 4:0.

В началоНазад12345678910ВперёдВ конец
Страница 1 из 572