Пятница, 13 Май 2022 12:14

Двадцять перша нагорода кропивницьких дефлімпійців

(2 голосов)

Не втомлюються радувати нас своїми досягненнями представники Кіровоградського регіонального центру «Інваспорт» на Дефлімпійських іграх в Бразилії. У черговий день свою другу нагороду на головних стартах планети серед атлетів із вадами слуху здобув кропивничанин Сергій Фомін.

Нагадаємо, що до цього учень ЗТУ Олени Ібрагімової став срібним призером у швидкісній  стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів. А вдруге Сергій піднявся на п’єдестал пошани після завершення змагань у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів, де наш земляк показав третій результат. Ця бронза стала 21-ю нагородою кропивничан на цій Дефлімпіаді.

Також в 11-й день Дефлімпійських ігор у стрільбі з малокаліберної гвинтівки із трьох позицій золото здобула Віолета Ликова. А ще чотири нагороди українці вибороли в спортивному орієнтуванні на довгій дистанції. Тут чемпіонами стали Ганна Фєдосєєва та Олександр Санькін. Срібло в Руслана Ніколаєнка, а бронза в Ганни Андросович.

Україна залишається абсолютним лідером змагань у медальному заліку. Загалом в української збірної 116 медалей, серед яких – 51 золота, 31 срібна та 34 бронзові нагороди.

Також у командних видах спорту чотири збірні з пляжного волейболу (чоловіки та жінки) вийшли у фінал та, як би це парадоксально не звучало, і чоловіки, і жінки змагатимуться між собою, отож апріорі у нас уже 2 золоті та 2 срібні медалі завтра, лише не відомо - хто стане чемпіоном, а хто  - призером. І збірна команда з футболу вийшла у фінал, перемігши з рахунком 2:0 команду Туреччини.

Фінальна гра Україна-Франція відбудеться у прикінцевий день Дефлімпіади-2021 – 15 травня, о 14:00 за часом Бразилії.