Пятница, 06 Май 2022 11:41

Ще три кропивницькі дефлімпійські нагороди та загальнокомандне лідерство

(2 голосов)

Продовжують поповнювати скарбничку нагород на Дефлімпійських іграх у Бразилії представники Кіровоградського РЦ "Інваспорт". У черговий день в активі наших земляків ще три срібні медалі на головному старті чотириріччя серед атлетів із вадами слуху. Цей успіх ще більше посприяв тому, що збірна України впевнено очолює медальний залік Дефлімпіади.

5-го травня кропивничани, вихованці ЗТУ Олени Кузніцової виходили на старт у двох видах змагань із плавання. Владислав Гриценко фінішував другим у фінальному запливі на 100 метрів брасом.

А Ірина Терещенко разом із Дар'єю Тарасенко та подругами по естафетній четвірці Анітою Махник і Катериною Іваненко показали другий результат на дистанції 4 по 200 вільним стилем.

Двома золотими медалями завершили змагання на Дефлімпіаді-2021 збірна з дзюдо, виборовши найвищі нагороди у командах жінок та чоловіків.

Отож, наші чемпіонки та чемпіони :

Жіноча команда:

Авдєєва Катерина (Дніпропетровська обл.)

Колеснікова Валерія (Дніпропетровська обл.)

Кравченко Оксана (Дніпропетровська обл.)

Погорєлова Марина (Донецька обл.)

Шепелюк Катерина (Рівненська обл.)

Шостак Анна (Дніпропетровська обл.)

Чоловіча команда:

Куля Максим (Одеська обл.)

Маклаков Володимир (Дніпропетровська обл.)

Мозирев Владислав (Харківська обл.)

Нетяга Лука (Житомирська обл.)

Фандєєв Артем (Миколаївська обл.)

Шеретов Дмитро (Дніпропетровська обл.)

За результатами участі у ХХIV літніх Дефлімпійських іграх-2021 національна дефлімпійська збірна команда з дзюдо виборола 13 нагород, з яких 5 золотих, 2 срібних та 6 бронзових та посіла перше загальнокомандне місце  серед 25 країн учасниць.

У черновий день яскраво «вистрілила» кульова стрільба: 2 золоті нагороди!

Чемпіонками у стрільбі стали: представниці Чернігівської обл. Афонченко Інна (пневматичний пістолет, 10м) та Дніпропетровської обл. Ликова Віолета (пневматична гвинтівка, 10 м).

У плаванні сьогодні – 1 золота та 3 срібні нагороди.

Золоту медаль виборов Коломієць Олексій (100 м брасом) (Чернігівська обл.)

Срібні медалі:

Махник Аніта (100 м брасом) (Дніпропетровська обл.)

Гриценко Владислав (100 м брасом) (Кіровоградська обл.)

А також жіноча естафета (4х200 вільним стилем)  - Махник Аніта, Іваненко Катерина (Харківська обл.), Тарасенко Дар’я(Кіровоградська обл.), Терещенко Ірина (Кіровоградська обл.).

Відтак, станом на 5 травня, Україна виборола 46 медалей, серед яких – 24 золоті, 9 срібних та 13 бронзових. Саме сьогодні національна збірна перетнула рубіж завойованих на усіх попередніх Дефлімпійських іграх.