Среда, 04 Май 2022 18:01

Ще дві дефлімпійські бронзи кропивничанок

(3 голосов)

Другий день змагань на ХХІV літніх Дефлімпійських іграх м. Кашіас-ду-Сул, Бразилія приніс спортсменкам Кіровоградщини ще дві бронзові нагороди.

Ірина Терещенко здобула свою другу бронзу. Цього разу наша землячка фінішувала третьою на дистанції 50 метрів брасом, а Дар’я Тарасенко стала бронзовою призеркою в жіночій естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем. Вже другий день поспіль національна дефлімпійська збірна України робить підсумок усього дня. Втім, радіємо з того, що команді вдалось здолати «срібне прокляття» Самсуну-2017 та знов сьогодні показалии, що українські плавці - одні із лідерів світового дефлімпійського плавання! 5 з 5: усі запливи увінчалися успіхом!!! Україні вдалось здобути 2 золоті та 3 бронзові медалі в плаванні у другий день змагань Дефлімпіади- 2021. Золоті медалі вибороли: Кремляков Владислав - 200 м на спині, Коломієць Олексій - 50 м брасом.Бронзові медалі завоювали: Терещенко Ірина - 50 м брасом, Махник Аніта - 100 м батерфляй,Жіноча естафета ( Махник Аніта, Тарасенко Дар’я, Режило Марія, Терещенко Ірина, Іваненко Катерина) - 4x100м вільним стилемА в цілому - Україна перша у командному заліку!!! 25 нагород, серед яких 12 золотих, 3 срібні та 10 бронзових! Слава Україні!!! Смерть ворогам!!!

Прочитано 191 раз Последнее изменение Четверг, 05 Май 2022 01:25