Баннер Амбит
Воскресенье, 17 Ноябрь 2013 22:38

Перемога, нічия та поразка

(11 голосов)

16-17 листопада відбулися сім з восьми матчів чемпіонату «FAVBET Ліга 1». Нагадаємо, що матч МФК «Миколаїв» - «Динамо-2» у зв'язку з викликом до збірних команд шести футболістів київської команди (Рижук, Братков, Ягодінскіс, Карп, Ісраїлов, Маїк) перенесено на 30 листопада.

Першою з команд Кіровоградщини в 19-му турі чемпіонату «FAVBET Ліга 1» з футболу свій матч провів ПФК «УкрАгроКом».

Вчора з рахунком 0:2 поступився в Чернівцях місцевій «Буковині».

Сьогодні ж кіровоградська «Зірка» вдома протистояла краматорському «Авангарду». До даної зустрічі кіровоградці підійшли не в оптимальному складі. Так, дискваліфіковані Андрій Бурдіян, Дмитро Фатєєв та Андрій Мостовий, травмований Олег Допілка. Перший тайм матчу «Зірка», як останнім часом було часто, провела менш активно, ніж другий. На 15-ій хвилині Ігор Загальський зі штрафного, який сам і заробив, пробив поруч з дев’яткою воріт Дмитра Жданкова. Після розіграшу іншого стандартного положення Галенко отримав м’яч у центрі штрафної площадки і намагався другим дотиком пробити по воротам суперника, але захисник «зняв»м’яч. Гостям на 35-ій хвилині вдалося забити, але асистент головного арбітра із запізненням зафіксував положення поза грою і взяття воріт кіровоградців Ямполем було відмінено. У наступній атаці гостей воротам «Зірки» загрожував Печенкін – на місці був Поштаренко. А на останніх хвилинах першого тайму після передачі Дмитра Осадчого з флангу голкіпер гостей на мить випередив Ярослава Галенка. Другий тайм матч пройшов жвавіше. Спрацювала заміна тренерського штабу господарів. Іван Рудницький зі штрафного подав у карний майданчик, і голкіпер краматорців Дмитро Жданков помилився на виході, чим миттєво скористався нападник «Зірки» Ярослав Галенко - 1:0. Через 8 хвилин Станіслав Печенкін заробив штрафний удар, який майстерно в дев’ятку виконав Ярослав Ямполь - намагання Вадима Родіни, який перебував на ближній стійці, були марними - 1:1. На далі Родіна та Маленко обмінялися небезпечними моментами, які не вплинули на результат – 1:1.

У першому таймі протистояння з «Титаном» «Олександрія» володіла ініціативою, мали кілька напівмоментів, які не реалізувала, а наприкінці тайму ледь не пропустила гол в роздягальню. Так, Антон Муховиков вивів Сергія Нудного на побачення з голкіпером олександрійців – півзахисник кримчан згаяв момент час для удару, і Руслан Зейналов встиг вибити м’яч з його ніг. А після перерви футболісти «Олександрії» змогли відразу відкрити рахунок: Євген Пічкур переграв голкіпера і відпасував на Руслана Зейналова, якому залишалося не влучити у захисника – 1:0. Пропустивши м’яч, кримчани розгубилися. В ті хвилини господарі мали доводити рахунок до розгромного. Спочатку Станіслав Микицей пробивав по воротах суперника – захисник в падінні вибив м’яч з воріт гостей, а через хвилину Євген Пічкур зі штрафного влучив у перекладину воріт Артема Кошелева. Та підопічні Володимира Шарана із закріпленням переваги не забарилися: Артем Сухоцький ударом зі штрафного поцілив у дев’ятку воріт кримчан – 2:0.

«Олександрія» - «Титан» 2:0 (0:0)

Голи: Зейналов 46, Сухоцький 58

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Сидоренко, Зейналов (Бровченко 75), Запорожан, Пічкур (Кіча 62), Грицук (Бондаренко 65), Шендрик, Старенький, Коломоєць (Локтіонов 83), Микицей

«Титан»: Кошелев, Муховиков, Башлай, Климентовський, Нудний (Симончук 74), Абляметов, Тарасенко, Аблітаров, Кучеренко (Жигалов 62), Гальчук, Менжега (Маслов 40)

Попередження: Запорожан 64, Кіча 90 - Абляметов 41, Кучеренко 54, Муховиков 85

«Зірка» (Кіровоград) – «Авангард» (Краматорськ) 1:1 (0:0)

Голи: Галенко 65 - Ямполь 73

«Зірка»: Поштаренко, Чичиков (Лисюк 81), Осадчий, Березовський, Загальський (Рудницький 62), Гонщик (Силантьєв 46), Сокуренко, Галенко, Родіна, Бочкур, Пінчук

«Авангард»: Жданков, Маленко, Кравченко, Швець (Свиридов 71), Швидкий, Ямполь, Войтенко, Печенкін (Киселівський 88), Ковальов, Візавер, Резніков

Попередження: Родіна 41, Силантьєв 85, Бочкур 90 +2 - Маленко 47, Войтенко 85

«Буковина» – ПФК «УкрАгроКом» 2:0 (2:0)

Голи: Василь Палагнюк, 10, 45.

«Буковина»: Когут, Темерівський, Керчу, Маковійчук (Савін 80), Вечтомов, Новотрясов, Орловський (Лисюк 77), Рибковський, Яворський (Тарасенко 90), Циколія, Палагнюк

ПФК «УкрАгроКом»: Науменко, Ломко, Батраченко, Лозовій, Радевич, Даньків, Мамонов, Бровкін, Степанюк, Любчак, Боровський (Вдовиченков 70)

Попередження: Темерівський, 90.

Інші матчу туру:

«Сталь» - ФК «Полтава» 2:1 (0:0) (Акіменко, 63; Леонов, 68 – Деркач, 90 +3)

«Нафтовик –Укрнафта» – «Нива» 1:2 (0:1) (Єрмак, 59 (пен.) – Малюк, 39; Загинайлов, 74 (пен.))

ПФК «Суми» - «Олімпік» 0:1 (0:0) (Дуднік, 46)

«Десна» - «Геліос» 1:0 (0:0) (Каваців, 90)

Матч МФК «Миколаїв» - «Динамо-2» відбудеться 30 листопада.