Функція mail() заборонена, тому лист не може бути відправлений.

Середа, 15 вересня 2021 10:17

Нулі Олімпійською

Київське Динамо у драматичному протистоянні розійшлося миром із португальською Бенфікою -0:0. І наприкінці ВАР був проти нас.

Перший тайм викликав подвійні почуття. З одного боку, була грамотна гра у захисті та трохи моментів у суперника.

З іншого – незрозуміле хвилювання, багато помилок у середній лінії, де чомусь хвилювався Сидорчук, та нервозність при виході від своїх воріт.

Спроби виходу через короткий пас призводили до втрат та небезпеки. Грати під тиском і за високого пресингу суперників не виходило. Неважливо зіграв Кедзера, який не встигав у захисті та не був продуктивним при підключеннях до атаки. Благо, наші юні центральні захисники Забарний та Сирота разом із Бойком встигали підчищати помилки партнерів. Попереду створили небагато, але при цьому могли забити, будь трохи розважливішим за Шапаренка зі штрафного. До речі, Микола перетримував м'яч і не завжди ухвалював вірні рішення. Набагато продуктивніше працював лівий фланг, де чудово діяв Миколенко за підтримки де Пени. Циганків із Буяльським багато працювали без м'яча, але іноді загострювали та тримали у напрузі вікову оборону (Отаменді та Вертонген) конкурентів. Шкурін намагався, але м'яч до нього доходив нечасто. Але обсяг роботи форвард виконав великий. Загалом, нічийний результат був більшим на руку киянам за такою грою.

Щодо Бенфіки, то португальці домінували, але без родзинки. А Яремчук своїми шансами після помилок суперників не скористався. Та й жовту картку Роман заробив у справі від великого бажання.

Початок другого тайму пройшов на зустрічних курсах. Але "пожежа" виникла біля наших воріт і жваво встигла зреагувати на удар з меж штрафного Яремчука. Це був останній шанс українського форварда, оскільки незабаром його замінили. Жесус взагалі зробив одразу три заміни. А Луческу замість Шкуріна кинув у бій Гармаша. Після 60-ї хвилини гості знову взяли м'яч під свій контроль та продовжували нагнітати. Хоча одна контратака у господарів пройшла. І після класної передачі Сидорчука м'яч останньої миті зняли з ноги Циганкова. А потім, після кутового, сильний удар де Пени встигли заблокувати. Ну ще хлопці Луческу ніяк не могли пристосуватися до високої лінії оборони суперників і щоразу потрапляли до офсайду. А Гармаш встиг поговорити з Ентоні Тейлором і глибоко опускатись на захист, заробляючи штрафні. Луческу зняв де Пену та Циганкова, випустивши Вербича та Караваєва. І Олександр дуже стрімко увійшов у гру і створив момент для Вербича, який не влучив по м'ячу після того, як махнув повз м'яч Отаменді.

У напруженій нервовій боротьбі запарився навіть досвідчений Ентоні Тейлор, який помилково видалив Гармаша, що рознервувався. Чесно кажучи, Денис був у своєму репертуарі та напрошувався. Тут подумалося, що Гармаш ще щось сказав арбітрові. Але, на щастя, ні, а рефері просто помилився, вирішивши, що Гармаш вже мав "гірчичник". Тож продовжили у рівних складах.

На останніх хвилинах гості продовжували йти вперед, а кияни самовіддано оборонялися та чекали на свій шанс. Щоправда, контрігри у нас практично не було. До 90-ї хвилини поки Караваєв не накрутив кількох опікунів, а Шапаренко пробив відразу в перекладину. З добиванням впорався Влаходимос, а рикошет від ноги захисника припав у стійку. Потім кутовий та грецький голкіпер потягнув ще один удар головою Гармаша з-під поперечини. Ну і була драматична розв'язка, коли після блискучої зрячої передачі Гармаша забив Шапаренко. І Микола ж не був в офсайді. Але зрадницький ВАР зафіксував, що до передачі поза грою виявився Гармаш. Отже, неймовірна радість змінилася величезним розчаруванням, а перемога назад перетворилася на нічию. І, поклавши руку на серце, цей результат був більш справедливим Підбиваючи підсумки, виділимо Забарного, Сироту та Миколенка. Ну і Бойка, який врятував тоді, коли це було потрібно. Сидорчук заспокоївся і провів добрий другий тайм, а Шапаренко більше працював у захисті, а в атаці прокинувся наприкінці. Ну і зазначимо, що класно увійшли в гру Гармаш, Караваєв та з застереженнями Вербич. Загалом ми не дозволили багато створити Бенфіці, але й самі вибухнули лише в завершенні поєдинку. З урахуванням того, що Баварія розгромила на виїзді Барселону – 3:0, то старт можна визнати успішним. Тож найцікавіше попереду.