Версия для печати
Понедельник, 30 Август 2021 13:55

Олександр Петраков: «В збірній України не може бути футболістів з Росії»

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
 Олександр Петраков Олександр Петраков © УАФ.

В.о. головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков у межах своєї презентації на новій посаді відповів на питання про те, чи будуть викликатися в українську національну команду гравці з російських клубів.

«Хороше запитання... Ви мені скажіть, ось я візьму і викличу футболіста з Росії — ви ж мене порвете, так (посміхається)? Ні?

Розумієте, на даний момент я не розглядаю питання з чемпіонату Росії. А знаєте, чому? У лютому я сидів удома, ви самі розумієте — пандемія, стільки не працював. Кажу дружині, мовляв, піду пройдуся. Я — корінний киянин, думав, просто пройду містом. Взяв — і просто пішки пішов містом. Підійшов до Михайлівської церкви. І звідти вниз до стадіону «Динамо» веде дорога, до музею. Зайшов в Андріївську церкву відреставровану, подивився, в Софіївський собор... А в стороні від Михайлівської — фотографії. Я побачив, скільки наших загинуло військових. І дівчата, і хлопці молоді. Стільки прізвищ, стільки фотографій... Я зрозумів, що зараз ані футболістів з Росії, ані примирення апріорі бути не може. Там залишилося стільки і дітей, і сиріт... Тому — ні, зараз ні, ніяк. Може, з часом... Але на даному етапі — ні. Кажу прямо і відверто», — заявив Петраков.

Sport.ua

Прочитано 518 раз

Последнее от SportРепортер

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить