Четвер, 06 березня 2014 12:42

Україна впевнено обіграє США

(8 votes)
Україна впевнено обіграє США фото Getty Images

Матч Україна-США все ж таки відбувся. Щоправда, не у Харкові, як планувалося, а поза нашою країною. Українську делегацію знову приймав Кіпр, де раніше у рамках Ліги Європи виступали футболісти «Динамо». Підопічні Михайла Фоменка легко переграли учасника ЧС-2014 збірну США, забивши по голу у кожному з таймів.

Цю перемогу наші земляки присвятили всьому українському народу, який зараз як ніколи потребує підтримки і найголовніше – єднання.

І щоб не говорив Юрген Клінсманн, ніби американці у цьому матчі більше експериментували, дали пограти футболістам, які виступають у Європі, українці виглядали сильніше за своїх опонентів упродовж практично всіх дев'яноста хвилин поєдинку та здобули заслужену перемогу.

З перших хвилин гри наші земляки заволоділи ініціативою, пішли в атаку та вже на 12-й хвилині відкрили рахунок. Коноплянка віддав точну передачу на Гармаша, який, вийшовши тет-а-тет із Ховардом, не зумів його переграти. Однак Денис встиг віддати пас на Ярмоленка, який набігав, який і переправив м'яч вже у порожні ворота – 1:0. Після Грамаш отримає ще одну нагоду забити, проте знову не зможе переграти Тіма Ховарда. Варто зазначити, що воротар збірної США та англійського «Евертона» у цьому поєдинку впевнено грав на останньому рубежі та допоміг своїй команді уникнути розгрому.

Гравці США активніше заграли у другому таймі. Проте до явної загрози біля воріт П'ятова доходило вкрай рідко. Українці ці хвилини організовано діяли в обороні, граючи на контратаках. Американці ж трохи оголили тили, чим сповна скористалися наші футболісти. На 67-й хвилині зустрічі Девіч у центрі поля розіграв «стіночку» з Романом Безусом і вийшов сам на сам із Ховардом, якого зумів переграти з другої спроби – 2:0.

Україна – США – 2:0
Голи: Андрій Ярмоленко, 12, Марко Девіч, 67

Змінити перебіг поєдинку такій пасивній американській команді не вдалося, і матч завершився впевненою перемогою нашої дружини. Незважаючи на те, що склад у США був частково експериментальним, на поле вийшли гравці, які представляють провідні чемпіонати Європи, зауважимо, що такий колектив Клінсманна виглядав вкрай непереконливо. Тренерський штаб українців у цьому поєдинку менше експериментував, довіривши місце на полі практично всім основним гравцям, які свого тренера, а водночас і всю країну вкотре не підвели.

Крім українців та американців учора відбулася низка інших товариських поєдинків, у яких також було на що подивитися і за кого повболівати. Ми розповімо про найцікавіші з них.

ПАР – Бразилія 0:5

Цей поєдинок був цікавий лише тим, щоб подивитися якою мірою готовності зараз перебувають одні з головних претендентів на перемогу в домашньому мундіалі. Бразильці без особливих зусиль, на своє задоволення розгромили африканців, забивши п'ять голів.

Франція – Нідерланди 2:0

Таке почуття, що французи додають із кожною грою. І нехай голландці вийшли далеко не основним складом, але з тих лідерів, хто був на полі (а це насамперед Снейдер та ван Персі) нікому не вдалося проявити себе. У першому таймі французи на правах господарів задавили голландську команду, забивши два голи. А в другій половині «галльські півні» грали на втіху і довели поєдинок до переможного кінця.

Англія – Данія 1:0

У напруженій боротьбі команда Роя Ходжсона все ж таки здолала датчан, забивши вирішальний гол наприкінці поєдинку, проте назвати гру родоначальників футболу відмінною точно не можна. Тренерському штабу Англії ще над багатьма потрібно працювати, щоб досягти позитивного результату на ЧС у Бразилії. Англійці далекі зараз від своєї найкращої форми і не виглядають непереможним колективом.

Німеччина – Чилі 1:0

Вкрай непереконливий поєдинок провела і німецька команда. Підопічні Йоахіма Льова зуміли забити швидкий гол, після чого Бундестім віддала ініціативу чилійцям, які мали як мінімум порівнювати рахунок.

Румунія – Аргентина 0:0

Не втішили забитими м'ячами і завжди грізні аргентинці. Не дивлячись на те, що Мессі та компанія створили багато моментів біля воріт румунської команди, Татарушануа потім і Пантілімонз змогли утримати свої ворота на замку.

Іспанія – Італія 1:0

Один із найвидовищніших поєдинків продемонстрували фіналісти останнього Чемпіонату Європи. І іспанці, і італійці видали добротний поєдинок, у якому чинні чемпіони світу та Європи все ж таки виявилися сильнішими. Зазначимо, що вирішальний гол італійці пропустили через помилку Буффона, який не зміг впоратися з ударом Педро.

Read 4590 times Last modified on Четвер, 06 березня 2014 12:52