Print this page
Середа, 26 лютого 2014 11:06

"Зірка" здолала "Титан"

(5 votes)

У черговому контрольному матчі, який проходив у Криму у межах тренувального збору, кіровоградська "Зірка", поступаючись у рахунок, здобула вольову победу над вірменським "Титаном" - 2:1.

Раптом кіровоградці за останній місяць грали з вірменським «Титаном». І, як і в першій грі, на полі було багато боротьби на кожному клаптику поля. Іноді ця боротьба переходила з жорстоких єдиноборств.

У звітному поєдинку кіровоградці створили не стільки моментів, як у гри з ФК «Полтава», але зуміли перемогти. У першому таймі найкращий момент у складі «Зірки» мав Ярослав Галенко, який після розіграшу углового зряче бив у далекий кут воріт, але нападнику кіровоградців не вистачило влучності. Не реалізував свого часу Дмитро Тітов, у якого м'яч зрізався після передачі Ярослава Поплавки. Останній здійснив вражаючий рейд метрів на тридцять.
Схоже, що цього року у товариських іграх «Зірка» пропускає основну кількість м'ячів з пенальті. Так сталося і у звітному матчі на 44-ій хвилині. З огляду на те, що інших стовідсоткових моментів «Титан» не створив, гол колишнього кіровоградця Романа Войнаровського виглядав не зовсім логічним.
В іншому таймі після низки замін кіровоградців стало зрозумілим, що клас гравців «Зірки» та їх індивідуальна майстерність вища, ніж у футболістів «Титана». Саме висока виконавча майстерність дозволила зрівняти рахунок, коли Сергій Рожок поцілив біля воріт «Титана» зі штрафного з 32-х метрів. А за десять хвилин до кінця багатоходівка, у якої брали участь Осадчий та Чичиков, закінчилася влучним ударом Бориса Баранця.

"Зірка" (Кіровоград) - "Титан" (Армянськ) - 2:1 (0:1).
25 лютого 2014 року. Поштове. Початок о 13:00. +9 С. Товариський матч.
«Зірка»: Поштаренко, Сокуренко (Фатєєв, 46), Березовський (новачок, 46), Степанов к/к (Бочкур, 46), Мостовий (Степанов, 60), Логінов (Ріжок, 46), Тітов (Баранець Б., 46), Загальський (Осадчий, 46), Поплавка (Рудницький, 46; Кочура, 75), Галенко (Чічіков, 46), Самойленко (Баранець Г., 46).
Голи: 0:1, Войнаровський, 44 (з пенальті), 1:1, Рожок (55), 2:1, Баранець Б. (80).

Джерело: офіційний сат ФК "Зірка".

Read 3901 times Last modified on Середа, 26 лютого 2014 11:20