Понедельник, 24 Февраль 2014 17:18

Легка атлетика: кіровоградці серед кращих в Україні (фоторепортаж)

(8 голосов)

У змаганнях серед молоді Олександр Шелест став чемпіоном України у бігу на 1500 метрів, а Дмитро Яковенко – срібним призером в стрибках у висоту.

На чемпіонаті України в приміщенні та молодіжному чемпіонаті в Сумах(18-22 лютого)  від Кіровоградської області в змаганнях приймали участь 15 атлетів від ДЮСШ «СПАРТАК-2002», маловисківського відділення ДЮСШ «СПАРТАК-2002», КЗ ОСДЮШОР-2, ОШВСМ, ОКДЮСШ «КОЛОС», Олександрівська ДЮСШ, Кіровоградської ДЮСШ-2.

До кращих спортсменів змагань слід віднести виступ майстра спорту Віталія Пархоменка з ОШВСМ (тренер В’ячеслав Нищеменко), який посів 11 місце серед дорослих з бігу 60м. На дистації 800м відзначились вихованці ДЮСШ «СПАРТАК-2002» Віктор Сенчишин та Дмитро Кучеренко (тренери Ігор та Олександр Шостак, Віктор Лизень). Віктор посів 7місце, а Дмитро 11 місце відповідно.

З бігу на 400м серед молоді 12 місце посіла вихованка КЗ ОСДЮШОР-2 Марія Паладій (тренери Володимир та Наталія Абраменко).

У турнірі взяли участь 15 атлетів Кіровоградщини, а збірна області з 27 команд-учасників посіла 19-е місце серед дорослих та 14-е серед молоді.

Зимовий частина сезону у легкоатлетів майже позаду. Кіровоградські спортсмени здобули 10 медалей різного ґатунку на чемпіонатах України в приміщенні серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Прочитано 4046 раз Последнее изменение Вторник, 25 Февраль 2014 09:37