Неділя, 11 березня 2018 00:41

Почали з п'ятірки

(4 votes)
Почали з п'ятірки © Getty Images.

На Паралімпійських іграх, що стартували в Пхенчхані, вже першого дня українські атлети здобули п'ять нагород і увірвалися до лідерів загального заліку.

У гонці на 6 км стоячи для спортсменів із частковою або повною втратою, як мінімум, однієї кінцівки дворазова чемпіонка світу у біатлоні Людмила Ляшенко показала третій результат – 17:44.4 (+39.8), зробивши одну помилку на першому вогневому рубежі.
Другу медаль для України виграв Ігор Рептюх у перегонах на 7,5 км стоячи. Він допустив один промах на другому вогневому рубежі та показав результат 18:40.9 (+46.1). Ця медаль стала другою для Рептюха на Паралімпійських іграх. У Сочі в 2014 році він ставав срібним призером в естафеті 4х2,5 км у лижних перегонах.
У гонці на 6 км для спортсменів із порушенням зору у жінок Україна виграла перше срібло Пхенчхана. Після трьох бронзових медалей у Сочі Оксана Шишкова піднялася на друге місце в Південній Кореї, показавши результат 19:26.4 (+38.5), не припустившись жодної помилки на вогневих рубежах.
У гонці на 7,5 км для спортсменів з порушенням зору найстарший представник України на Іграх у Пхенчхані Віталій Лук'яненко виграв свою п'яту золоту медаль на Параіграх у кар'єрі. Він показав результат 19:51.0, не припустившись жодної помилки у стрільбі. У цій же гонці третє місце посів Анатолій Ковалевський, для якого ця медаль стала другою у кар'єрі.
Після першого дня Україна йде на четвертому місці у загальнокомандному медальному заліку після першого дня Паралімпійських ігор-2018.
Read 1853 times Last modified on Неділя, 11 березня 2018 00:49