Версия для печати
Пятница, 08 Сентябрь 2017 21:13

Cергій Кузьменко: Ми прагнемо нових висот

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

Президент ФК «Олександрія» в ексклюзивному коментарі нашим кореспондентам підбив підсумки єврокубкової кампанії та розповів про нові цілі

- Виступ у єврокубках – це великий та дуже корисний досвід, нові емоції, нові відчуття. В минулому році «Олександрія» вперше спробувала себе у змаганнях такого рівня, але не все у нас вийшло. Але набутий досвід та висновки, що були зроблені після відносної невдачі, дозволили вже у 2017 році продемонструвати, що ми здатні гідно грати з європейськими командами. Зараз ми не говоримо про результат, адже результат у футболі ніхто не може спрогнозувати. Тут можливі як перемоги, так і поразки. Але я переконаний у тому, що будь-якою справою потрібно займатися професіонально. І в цьому аспекті в мене немає жодних претензій до тренерів та гравців «Олександрії». Вони викладаються на повну й дарують олександрійцям неповторні емоції та святкові відчуття. І те, що попри невдалі останні хвилини протиборства з БАТЕ, після фінального свистка, з трибун лунало «Молодці» − говорить саме за себе. Тож ми на вірному шляху.

Що ж стосується чемпіонату України, то зараз важливо стабілізувати емоційний стан гравців. Потрібно, щоб хлопці знову відчули впевненість у власних силах, грали з таким же бажанням, але досягали ще й такого необхідного результату.  Не сумніваюся, що ми спочатку покращимо своє турнірне становище в чемпіонаті Прем'єр-Ліги, де ще нічого не втрачено, а потім, безумовно, будемо працювати над тим, щоб у наступному сезоні мати можливість знову отримувати європейській досвід.

Наступною метою «Олександрії» є участь у груповому етапі Лігі Європи. Для нас це є абсолютно зрозумілою справою.

А ще, я переконаний, що, наприклад, кропивницька «Зірка» має амбіції потрапити до  першої  шістки в чемпіонаті України, щоб також мати можливість спробувати свої сили у кваліфікації Лігі Європи.  І це дуже добре, що футбольна Кіровоградщина , крок за кроком, рухається вперед та намагається підкорювати нові  висоти.

 

Руслан Мусієнко, Юрій Ілючек, SportРепортер

Прочитано 2390 раз Последнее изменение Пятница, 08 Сентябрь 2017 22:01

Последнее от SportРепортер

Похожие материалы (по тегу)

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить