Середа, 12 лютого 2014 21:18

Сочі-2014: хокейний турнір розпочався

(9 votes)
Сочі-2014: хокейний турнір розпочався фото rsport.ru

Першими у боротьбу за медалі хокейного турніру вступили збірні Чехії, Швеції, Швейцарії та Латвії, які у рамках групового етапу зіграли перші поєдинки. Колективи гурту "С" порадували вболівальників яскравою грою, неймовірною інтригою, провівши абсолютно два різні за сценарієм поєдинки.

У матчі Чехія-Швеція питання про переможця було знято дуже швидко, адже вже на 24-й хвилині гри шведи громили своїх суперників – 4:0. З таким поворотом подій не були згодні Марек Жидліцький та легендарний Яромир Ягр, які своїми закинутими шайбами трохи підсолодили гірку пігулку поразки. Збірна Швеції потужно розпочала поєдинок, упродовж зустрічі володіла ігровою перевагою та спокійно довела матч до переможного кінця – 4:2.

Драматичний із божевільною інтригою матч видали швейцарці та латвійці, які протягом майже всієї гри не могли роздрукувати ворота один одного. Драматична розв'язка настала на 60 (!) хвилині гри. Швейцарець Симон Мозер прострілив на п'ятачок, де один із латвійських захисників зрізав шайбу у власні ворота. А до кінця основного часу зустрічі залишалося лише 8 секунд, за які латвійці не встигли зрівняти рахунок.

Перші ігри показали, що хокейний турнір ще не раз здивує нас своїми цікавими іграми та несподіваними результатами, адже на кону турніру стоять олімпійські медалі, а отже кожен колектив боротиметься з повною віддачею до кінця.

Read 3325 times Last modified on Субота, 15 лютого 2014 17:40