Print this page
Вівторок, 04 жовтня 2016 11:14

Закриття легкоатлетичного сезону

(3 votes)

На Чемпіонаті України з легкої атлетики з естафетного бігу, що 29 вересня проходив на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому, збірна Кіровоградщини здобула чотири нагороди, що дозволило нашій команді піднятися на четверте командне місце.

Нагороду найвищого ґатунку завоювали наші легкоатлетки в естафетному бігові 4х100 м серед молоді (жінки), де команда у складі Катерини Дзюбіної, Анастасії Каргополової, Марини Торбенко та Марії Паладій показала годину 50.02 секунди.
Інше «золото» з результатом 42.56 секунд збірній області принесла наша чоловіча естафетна четвірка на дистанції 4х100 м у складі Дениса Тесленка, Віталія Пархоменка, Вадима Скворцова та Григорія Федоровського.
З третьої години в естафеті 4х800 м фінішувала юнацька збірна Кіровоградської області. Хлопці віком до 18 років Владислав Вітер, Сергій Піддубний, Вадим Діжков та Веніамін Кучеренко показали годину 8:43.69 секунди.
Бронзовими призерами стали наші юнаки до 18 років у естафетному бігові 100+200+300+400 м. Нагороду з годиною 2:05.49 здобули Олег Остапенко, Владислав Мірза, Ігор Артишко та Денис Баранов.

Перший чемпіонат міста зі снукеру

У командному заліку команда Кіровоградської області із 383 очками посіла четверте місце. Переможцем Чемпіонату України з легкої атлетики з естафетного бігу стала команда Черкаської області (932 очки). Інше третє місця за легкоатлетами Житомирщини (506) та Сумщини (458).