Мониторинг обменных курсов
Вторник, 28 Январь 2014 11:38

Бої контрольного значення

(5 голосов)

Незважаючи на несприятливі погодні умови, футбольні клуби Кіровоградщини продовжують підготовку до другої частини сезону в першій лізі. На жаль, матч кіровоградської «Зірки» в Білозіррі з місцевою «Зарею»  не відбувся із-за щільного снігопаду та морозу.

А от ПФК «Олександрія», що знаходиться на зборі в Криму, та «УкрАгроКом», який поки що готується на власній базі та в Олександрії, встигли провести декілька контрольних зустрічей.

ПФК «Олександрія» у першому контрольному матчі ялтинського навчально – тренувального збору під акомпанемент щільного дощу зустрічався на стадіоні «Авангард» з маріупольським «Іллічівцем Слід відзначити, що для підопічних М.Павлова ця зустріч була заключною на зборуі а для олександрійців – першою. Тому команди підішли до неї з різною функціональною готовністю.

Стартові хвилини матчу у команд проходили не лише в боротьбі  між собою, а ще й з полем. У першого тайму ініціативою більше володіли олександрійці, які в декількох епізодах діяли швидше, раз за разом створюючи гострі моменти біля воріт «Іллічівця». Але відзначитися суперникам до перерви так і не судилося. У другому таймі в складі олександрійців вийшли здебільшого дебютанти та молоді гравці. Цим відразу ж скористалися маріупольці . На 55-й хвилині матчу, єдина помилка була допущена в центральній зоні, із-за того ж стану газону – рикошет від К.Сидоренкa, який помилився, чим скористалися маріупольці і відкрили рахунок. Після прострільної передачі В.Чурка, першим на добиванні опинився В.Кулач, який і відправив м’яч у сітку воріт – 1:0.  Під завісу другого тайму олександріці спромоглися на три небезпечні атаки, в одній з них О.Чижов вибив головою м’яч з лінії воріт. Отже, рахунок матчу не змінився.

ПФК «Олександрія»:

1–й тайм: Рудик (Леванідов,31), Микицей, Шендрік, Імереков, Сухоцький, Запорожан, Зейналов, Грицук, Кіча, Старенький, Коломоєць.

2–й тайм: Леванідов(Зарубін,61), Бичков, Басов, Сидоренко, Антонов, Банада, Озарків, Чорній, Полярус(Гуськов,61), Голенков, Локтіонов (О.Іващенко,61).

У другому  матчі підопічні Володимира Шарана на на штучному газоні стадіона МДЦ «Артек» зустрічалися з армянським «Титаном». На жаль, через застуду в цій грі не зміг прийняти участь кращій бомбардир олександрійців Сергій Старенький. В першому таймі олександріці володіли ігровою та терріторіальною ініціативою та створили декілька стовідсоткових гольових можливостей. Але на жаль, своїми шансами наші земляки не скористалися.

І хоча другому таймі в складі «Олександрії» ми побачили здебільшого дебютантів та молодих гравців команди, ситуація на полі не змінилася. Вже на 55-й хвилині м’яч таки побував у сітці воріт «Титану». Роман  Локтіонов ввірвася в штрафний майданчик, але проти нього було грубо порушено правила. Арбітр матчу О.Дєдов вилучив гравця «Титану» з поля (з правом заміни) і призначив пенальті, який чітко реалізував Руслан.Зейналов – 1:0. В середині другого тайму футболісти «Титану» мали дві нагоди відігратися: в першому епізоді м’яч пролетів мимо воріт, а в другому, після удару зі штрафного, надійно зіграв  Дмитро.Рудик. Вже за хвилину олександрійці провели небезпечну атаку, після прострільної передачі в штрафний майданчик, перший на м’ячі був Р.Зейналов, але після його удару м’яч не влучив у ворота. Кінцівка ж матчу пройшла в рівній боротьбі та без гольових моментів.

1 – й тайм: Леванідов(Зарубін,31), Микицей, Басов, Шендрік, Сухоцький, Запорожан – к/к, Голєнков(Кіча,30), Полярус, Озарків, Грицук, О.Іващенко.

2–й тайм: Зарубін(Рудик,61), Бичков, Сидоренко, Імереков, Антонов, Кіча (Гуськов,61), Банада, Зейналов, Чорній, Локтіонов, Коломоєць.

30-го січня, приблизно о 12-00, також на стадіоні МДЦ «Артек» ПФК «Олександрія» зіграє свій наступний контрольний матч з молодіжним складом ФК «Металіст»(м.Харків).

Що стосується «УкрАгрокому», то підопічні Юрія Гури в Олександрії на штучному газоні КСК «Ніка» провели три матчі з черкаським «Славутичем», а також з аматорськими командами Кіровоградщини, я яких здобули перемоги.

В грі з черкащанами, яких нещодавно очолив досвідчений Юрій Бакалов,  головківці в дебюті  великими силами пішли вперед і вже на 3-й хвилині забили гол. Аграрії коротким пасом вивили на ударну позицію Віталія Пономаря, який пробив на влучність та силу низом у ближній  лівий від голкіпера  кут -1:0. Після пропущенного м’яча гості перехопили ініціативу, та змогли відігратися. Багатьом здалося, що Євген Гуд перебував у офсайді, але арбітр цей гол зарахував -1:1. До перерви рахунок так і залишився нічийним - 1:1.

Другий тайм, незважаючи на достатню кількість замін в складах обох команд, мороз та щільний вітер,  був таким же динамічним, як і перший. На 56-й хвилині арбітр відмінив гол, угледівши офсайд у господарів. Та цілеспрямовані атаки підопічних Юрія Гури таки привели до взяття воріт на 71-й хвилині. Автором забитого м’яча став Артем Охременко, який чітко і впевнено зіграв у карному майданчику гостей. Рахунок стає 2:1 і не змінюється до фінального свистка арбітра.

ПФК «УкрАгроКом». Перший тайм: Науменко, Ломко, Покосенко, Радевич, Даньків (Єфремов, 30), Батраченко, Лозовий, Вдовіченков (Глущенко, 30), Скарлош, Пономар (Вітер, 30), Гаркуша (Ляшенко, 30). Другий тайм: Ніколаєв, Любчак, Мамонов, Степаненко, Зайнчковський, Боровський, Горбаненко, Бондаренко, Морозко, Бровкін, Охременко.

В другому матчі суперниками головківців були аматори з ФК «АФ-Пятихатска» із Петрового. Тут, безумовно, дався взнаки вищій клас представників першої ліги. Адже на початку матчу головківці вже були попереду -2:0. На 2-й хвиліні у ворота гостей за гру рукою був призначений пенальті, але з першого разу Артем Охрименко не зміг переграти голкіпера суперників. Але він же вдало зіграв на добиванні, спрямувавши таки м’яч у сітку воріт. На 11-й хвилині все той же настирний Охрименко робить дубль після стрімкого проходу та влучного удару в ближній кут. До честі петрівців вони не знітилися, а змогли відіграти один м’яч після класного удару Дмитра Хорольського. Але через 6 хвилин Олег Улицький закинув м’яч «за  комірець» бразильському голкіперу гостей Рачоні. Отже, перший тайм завершився з рахунком – 3:1.  Після короткої перерви, незважаючи на деякі зміни у складах, гра була цікавою та динамічною. Причому, петрівці справили приємне враження. І все ж зберегти свої ворота у недоторканності гостям у другому таймі не вдалося. На 56-й хвилині відзначився вихованець олександрійського футболу Андрій Глущенко, який установив остаточний рахунок в цьому матчі -4:1.

ПФК «УкрАгроКом». Перший тайм: Науменко, Мамонов, Любчак, Радевич, Зайнчковський, Єфремов, Бондаренко, Морозко, Улицький, Охременко, Вітер.  У другому таймі  поле залишили Морозко, Охременко, Вітер, а в гру вступили Гаркуша, Ляшенко, Глущенко.

І нарешті, 27 січня, головківці досить впевнено переграли чемпіонів та володарів Кубку Кіровоградської області з «Буревісника» Петрово Знамянського району. Цей матч також проходив на штучному газоні КСК «Ніка» при 10-ти градусному морозі. В першому таймі на полі точилася досить ріна боротьба з невеликою перевагою підопічних Юрія Гури. На 32-й хвилині Андрій Вдовиченков все ж вивів «уграгрокомівців» вперед. А от після перерви номінальні господарі поля довели свій клас, коли хет-трик оформив Артем Охременко, який схоже поступово стає головною ударною силою «УкрАгроКому» в атаці.
»УкрАгроКом»:

Перший тайм: Ніколаєв, Покосенко, Ломко, Степанюк, Даньків, Зайнчковський, Вдовіченков, Боровський, Бондаренко, Гаркуша, Охременко.

Другий тайм: Ніколаєв, Покосенко, Ломко, Степанюк, Даньків, Зайнчковський, Вдовіченков, Боровський (Глущенко), Бондаренко, Гаркуша (Уліцький), Охременко.

Прочитано 4029 раз Последнее изменение Вторник, 28 Январь 2014 12:21