Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

×

Внимание

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Почта не может быть оправлена, поскольку PHP-функция mail() заблокирована на данном сервере.

Среда, 22 Январь 2014 11:51

Чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті К. Ф. Скворцової

Автор 
Оцените материал
(13 голосов)

Традиційно на початку року в спортивному комплексі СДЮШОР-2імені В.Верхоланцева відбувалися легкоатлетичні змагання пам’яті Клавдії Федорівни Скворцової серед юнаків та дівчат 1997 р.н та молодших.

На урочистому параді відкриття теплі слова пам’яті сказали президент ФЛАКО Геннадій Заболотний,віце-президентиФЛАКО Олег Соколовськийта В’ячеслав Нищеменко. Слід окремо відмітити звернення до учасників президента ФЛАКО, який озвучив інформацію про реконструкцію спортивного комплексу СДЮШОР-2 в 2014 році із закладаннямв нього легкоатлетичного ядра з віражами по колу.

Щодо змагань,то вони були проведенні на досить професійному рівні. Система відбору атлетів була комп’ютеризована, а суддівство без суттєвих нарікань.

Участь в змаганнях взяли близько 200 учасників з 18 команд (14 ДЮСШ регіону). Не приймали участь у зв’язку з фінансовими труднощами команди Маловисківської та Новомиргородської РДЮСШ.

Переможцями та призерами обласних змагань (Iтур) пам’яті К. Ф. Скворцової стали:

60м з⁄б:

Юнаки 1999р. н. та мол.

1.Грицик. Я. 11с (Гайворонська ДЮСШ,тренер В.Кузь);

Дівчата 1997-1998 р.н:

1.Літвіненко. К. 10 с (тренер Семенченко Т.);

Дівчата 1999 р.н. та мол.

1.Дзюбіна. К.9,3 с (СДЮШОР – 2 №1 команда, тренер В. Абраменко);

2.Гусліста. Н. 11,4 с (Гайворонська ДЮСШ,тренер В.Кузь);

60м:

Юнаки 1997-1998 р.н

1.Неруш.Є.6,9 с(Спартак-2002 №1Маловисківське відділення,тренер. О.Шостак);

2.Царенко.Є7 с (К3 ДЮСШ-2№1,тренерВ.Нищеменко);

3.Медведенко.М.7,2 с(Спартак-2002 №1Маловисківське відділення,тренерО.Шостак);

Юнаки 1999р.н та молодші

1.Майтало.Д. 7,2 с (СДЮШОР-2 №1,тренер Г.Михалюкова);

2.БобровськийО.7,6 с (Спартак-2002 №1 Маловисківське відділення, тренер В.Лизень);

3.Іванов.Є. 7,9 с (ДЮСШ «Спартак», тренер О.Тесленко);

Дівчата 1997-1998 р. н

1.Літвіненко.К.8,1с (тренер Т. Семенченко);

2.ХоменкоД.8,3с(Спартак-2002№1маловисківського відділення,тренерО.Шостак);

3.КрицькаЯ.9,0с (К3 ДЮСШ -2№2,тренерТ.Соломко);

Дівчата1999 р. н та молодші

1.Павлюк.Д.7,9с (К3 ДЮСШ-2№1 тренер В.Нищеменко);

2.Татар.С.8,4с (Спартак-2002 №1маловисківського відділення,тренер,В.Лизень)

3.Костюк.А. 8,6с

200м

Юнаки1997-1998 р. н:

1.Царенко.Є.24,9с (К3ДЮСШ №2, тренер В. Нищеменко);

2. Неруш. Є. 25,6с (Спартак-2002№1 маловисківське відділення, тренер О. Шостак);

3.Чорний.С.25,7с (Олександрівська РДЮСШ, тренер В.Приймак);

Юнаки 1999 р. н та молодші:

1.Майтало.Д.25,8с (СДЮШОР-2 №1,тренер,Г. Михалюкова);

2.Бобровський.О. 27,2с (Спартак-2002№1маловисківського відділення,тренерВ.Лизень)

3.Рискаль.О.27,2с (ОлександрівськаРДЮСШ,тренерВ.Приймак);

Дівчата 1997-1998 р. н

1.ГвритішвіліА.27,7с (СДЮШОР-2 №1,тренерВ.Абраменко)

2.КаргаполоваА.28,6с (ОК ДЮСШ «Колос»,тренерП.Армашов)

3.Літвіненко.К.28,8с (тренер,Т.Семенченко)

Дівчата 1999 р. н. та молодші

1. Дзюбіна.К.28,5с (СДЮШОР-2 №1,тренерВ.Абраменко)

2.Яковська.А.29,5с (ДЮСШ «Спартак»,тренерО.Тесленко)

3.Татар.С.29,3с (Спартак-2002 №1маловисківського відділення, тренерВ.Лизень)

400м:

Юнаки 1997-1998 р. н

1.Онойко.В.58,0с (ДЮСШ «Спартак»,тренерО.Тесленко)

2.Щербак.В.58,8с (Новоархангельськ «Колос»,тренерВ.Кравченко)

3.Грицик.Я.1,01,6с (Гайворонська ДЮСШ, тренерВ.Кузь)

Юнаки 1999 р. н та молодші

1.Ситник.В.59,6с (Спартак-2002 №2,тренерВ Лизень)

2.Рискаль.О.1,01,7хв(Олександрівська РДЮСШ,тренер В.Приймак)

3.Чабаров.Е.1,05,0хв (ДЮСШ «Спартак»,тренерО.Тесленко)

Дівчата 1997-1998 р. н

1.Гвритішвілі.А.1.02.7хв(СДЮШОР-2 №1,тренер В.Абраменко)

2.Осадча.Є.1,06,8 хв (Спартак-2002 №1маловисківського відділення, тренер О.Шостак)

3.Мунтян.К.1,08,4хв. (СДЮШОР-2 №1,тренер В.Абраменко)

Дівчата 1999 р. н та молодші

1.Компанієць.К.1,10,6хв(Олександрівка «МОН», тренер В.Приймак)

2.Медведєва.А.1,11,2хв.( ОКДЮСШ «Колос», тренер П.Армашов)

3.Руденко.І.1,11,7хв.(Новоархангельск, тренер В.Кравченко)

800м

Юнаки 1997-1998 р . н

1.Щербак.В.2,15,7хв.(Новоархангельск, тренер В.Кравченко)

2.Миценко.Я.2,28,0хв(Спартак-2002 №2, тренер В.Лизень)

3.Пересунько.С.2.31.9хв(Олександрівка, тренер В.Приймак)

Юнаки 1999 р. н та молодші

1.Білецький.А.2,20,0хв(Спартак-2002 №1, тренер О.Шостак)

2.Ситник.В.2,20,5хв(Спартак-2002 №2 тренер В.Лизень)

3.Ладик.М.2,34,7хв

Дівчата 1999 р.н та молодші

1.Руденко.І.2,46,2хв(Новоархангельск, тренер В.Краченко)

2.Саласенко.Я.2,53,7хв( СДЮШОР-2 №2, тренер Н.Абраменко)

3.Бондаренко.Т.2,5,5хв(Олександрівка, тренер В.Приймак)

1500м

Юнаки 1997-1998 р. н

1.Симботяну.Д.4,51,9хв (Спартак-2002 №2, тренер В.Лизень)

2.Нагаєць.Д. 5,00,5хв(Олександрійська ДЮСШ, тренер В.Гриценко)

3.Тарасов.С.5,12,3хв(Олександрійська ДЮСШ, тренер В. Гриценко)

Юнаки 1999 р. н та молодші

1.Білецький.А.5,13,7хв( Спартак – 2002 №1, тренер О.Шостак);

2.Діжков.В.5,16,2хв(«Спартак», тренер Д.Капінус);

3.Слободяник.Ю.5,25,2хв(Гайворон, тренер В.Кузь);

Дівчата 1997-1998 р.н

1.Заіка.І.5,21,1хв(Спартак – 2002 №1, тренер О.Шостак)

2.Демченко.В.5,37,1хв(Олександрівка, тренер В.Приймак)

3.Кучеренко.А.5,51,9хв(К3 ДЮСШ №2, тренер В.Нищеменко)

Дівчата 1999 р. н

1.Онісімова.К.5,59,7хв (Знам’янський р-н)

2.Журавльова.І.6,14,2хв(Олександрія, тренер В.Гриценко)

3.Сядро.А.6,14,6хв(Олександрія, тренер В.Гриценко)

3000м

Юнаки 1999 р. н та молодші

1.Куц.С.12,16,9хв(ОКДЮСШ «Колос», тренер П.Армашов)

Дівчата 1997-1998 р.н

1.Кучеренко.А12,16,0хв (К3 ДЮСШ №2, тренер В.Нищеменко)

Довжина:

Юнаки 1997-1998 р. н

1.Балаєнко.Є.5,22м(СДЮШОР-2 №1, тренер Г.Здітовецький)

2.Куленіков.І.5,72м(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)

3.Чорний.С.5,62м(Олександрівка, тренер В .Приймак)

Юнаки 1999р.н та молодші

1.Пікаш.Д.5,23м(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)

2.Мокряк.А.5,11м(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)

3.Жовтенко.В.5,05м(Олександрівка, тренер В.Приймак)

Дівчата1997-1998р. н

1.Дюбанова.А-5,18м(К3 ДЮСШ2, тренер В.Нищеменко)

2.Петренко.Ю-4,66м(СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький)

3.Крицька.Я-3,7м(К3 ДЮСШ-2 №2, тренер Т.Соломко)

Дівчата 1999р. н та молодші:

1.Яковська.А-4,71м(«Спартак», тренер О.Тесленко)

2.Ухнят.К.-4,47м(К3 ДЮСШ-2 №1, тренер, В.Нищеменко)

3.Руткевич.Л-4,23м(тренер Т.Семенченко)

Потрійний стрибок:

Юнаки 1997-1998р. н

1.Чепурний.А-11,76м(Олександрія, тренер В.Гриценко)

2.Кондратенко.А-9,73м(К3ДЮСШ-2 №2, тренер В.Політовський)

Дівчата 1999р. н та молодші

1.Павлюк.Д-10,45м(К3 ДЮСШ-2 №1, тренер В.Нищеменко)

2.Ухнят.К-9,45м(К3 ДЮСШ-2 №1, тренер В.Нищеменко)

3.Бойко.К-9,44м(К3 ДЮСШ-2 №1, тренер В.Нищеменко)

Висота:

Юнаки1997-1998р. н

1.Балаєнко.Є190см (СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький)

2.Кушніпов.І 190см(СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький)

3.Антіпоа.О.170см(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Михайлюкова)

Юнаки 1999р. н та молодші

1.Мокряк.А. 175см(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)

2.Пікаш.Д. 165см(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)

3.Соловйов.Я. 130см(СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Михайлюкова)

Дівчата 1997-1998р. н

1.Петренко.Ю.165см(СДЮШОР-2№1, тренер Г.Здітовецький)

Дівчата 1999р.н та молодші

1.Кошелева.А.120см(Спартак-2002 №2, тренер Г.Михалюкова)

2.Коваленко.С.120см(Спартак-2002 №2, тренер Г.Михайлюкова)

3.Безпала.Д.110см(К3 ДЮСШ-2 №2, тренер Т.Соломко)

Естафета:

Юнаки

1.Спартак-2002№1-1,26,6хв

2.Олександрівка.ДЮСШ-1,31,4хв

3.Спартак-2002 №2-1,32,6хв

Дівчата

1.СДЮШОР-2№1-1,35,9хв

2.Спартак-2002№1-1,37,3хв

3.СТВ(Семінченко Тетяна В’ячеславівна)-1,39,0хв

Командні результати (після Iтуру):

1.СДЮШОР-2 №1команда ім. В.Верхоланцева- 492очка

2.Спартак-2002 №1 м.Кіровоград-463

3.К3 ДЮСШ-2 №1 м.Кіровоград-385

4.Олександрівська ДЮСШ «МОН»№1-305

5.ДЮСШ «Спартак» ФСТ «Україна »-289

6.СТВ-253

7.СДЮШОР-2 №2—230

8.Спартак-2002 №2-166

9.Олександрійська ДЮСШ-142

10.Новоархангельська ДЮСШ «МОН»-124

11.ОКДЮСШ «КОЛОС»-120

12.Новоархангельська ДЮСШ «Колос »-103

13.Гайворонська ДЮСШ-80

14.Олександрівська ДЮСШ «МОН» №2-68

15.Добровеличківська ДЮСШ-66

16.К3ДЮСШ-2 №2-63

17.Знам’янська РДЮСШ-49

18.ДЮСШ Кіровоградського р-ну-45

 Кращими легкоатлетами змагань у своїх вікових групах стали Євген Неруш (ДЮСШ «Спартак-2002, тренер О.Шостак), Антон Мокряк (СДЮШОР-2, тренер В. Абраменко), Юлія Петренко (СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький), Катерина Дзюбіна (СДЮШОР-2, тренер В. Абраменко), Юлія Петренко (СДЮШОР-2, тренер Г. Здітовецький). Цінні та смачні подарунки учасникам надали В. Нищеменко, В. Подкопайло, О. Соколовський.

 

Прочитано 4396 раз Последнее изменение Среда, 22 Январь 2014 12:13

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить