Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Среда, 22 Январь 2014 09:37

Президент ФЛАКО обговорив спортивні перспективи з головою ОДА

Автор 
Оцените материал
(9 голосов)

На Кіровоградщину очікує потужний спортивний прорив. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко під час зустрічі із президентом Федерації легкої атлетики області Геннадієм Заболотним.

На початку зустрічі Геннадій Заболотний вручив голові облдержадміністрації Андрію Ніколаєнку Подяку виконкому Федерації легкої атлетики області в рамках відзначення кращих спортсменів, представників громадськості та влади Кіровоградщини за значний вклад у розвиток спортивного руху.

Далі обговорили плани стосовно реалізації найбільш знакових спортивних інфраструктурних проектів. Голова ОДА запевнив, що обов’язково особисто перевірить якість виконанняробіт з облаштування легкоатлетичного ядра на спорткомплексі ФК "Зірка"

- Сподіваюся, що 2014 рік буде спортивним для Кіровоградщини. Обласна влада нинішнього року планує реалізувати кілька масштабних проектів, зокрема, реконструювати СДЮШОР "Надія", провести значні ремонтні роботи в ДЮСШ-2. А головним є будівництво в обласному центрі сучасного спортивного мультиплексу, розрахованого на 3 тисячі місць, який не поступатиметься кращим європейським аналогам, - відзначив Андрій Ніколаєнко.

Голова облдержадміністрації запевнив, що будівництво мультиплексу він розглядає у контексті відновлення спорткомплексу "Колос", який уже тривалий час не працює.

Джерело: сайт ОДА

Прочитано 3429 раз Последнее изменение Среда, 22 Январь 2014 10:00

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить