Вхід або Реєстрація | Забули пароль? |

Останні новини

Середа, 22 січня 2014 09:37

Президент ФЛАКО обговорив спортивні перспективи з головою ОДА

Автор: 
Rate this item
(9 votes)

На Кіровоградщину очікує потужний спортивний прорив. Це підкреслив голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко під час зустрічі з президентом Федерації легкої атлетики області Геннадієм Заболотним.

На початку зустрічі Геннадій Заболотний вручив голові облдержадміністрації Андрію Ніколаєнку Подяку виконкому Федерації легкої атлетики області у рамках відзначення кращих спортсменів, представників громадськості та влади Кіровоградщини за значний внесок у розвиток спортивного руху.

Далі обговорили плани щодо реалізації найбільш знакових спортивних інфраструктурних проектів. Голова ОДА запевнив, що обов'язково особисто перевірити якість виконання робіт з облаштування легкоатлетичного ядра на спорткомплексі ФК "Зірка"

- Надіюсь, що 2014 рік буде спортивним для Кіровоградщини. Обласна влада цього року планує реалізувати кілька масштабних проектів, зокрема реконструювати СДЮШОР "Надія", провести значні ремонтні роботи в ДЮСШ-2. А головним є будівництво в обласному центрі сучасного спортивного мультиплексу, розрахованого на 3 тисячі місць, який не поступатиметься найкращим європейським аналогам, - зазначив Андрій Ніколаєнко.

Голова облдержадміністрації запевнив, що будівництво мультиплексу він розглядає у контексті відновлення спорткомплексу "Колос", який уже тривалу годину не працює.

Джерело: сайт ОДА

Read 3649 times Last modified on Середа, 22 січня 2014 10:00

Написати коментар

Правила додавання коментарів


FORM_CAPTCHA
Оновити Captcha