Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Четверг, 19 Декабрь 2013 16:59

У Кіровограді роздадуть нагороди кращим легкоатлетам

Автор 
Оцените материал
(12 голосов)

Церемонія нагородження кращих спортсменів-легкоатлетів Кіровоградської області за підсумками 2013 року відбудеться 24 грудня в приміщенні ОУНБ імені Д.Чижевського. Початок заходу - о 15.00 годині..

Як повідомив нам президент федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадій Заболотний, в опублікованому  раніше в засобах масової інформації повідомлені прес-служби ФЛАКО була допущена неточність. Виконком ФЛАКО назвав Яну Качур та Олександра Шелеста найперспективнішими молодими атлетами 2013 року і вибрав їх «Обличчям ФЛАКО». А список кращих легкоатлетів Кіровоградщини у своїх вікових категоріях виглядає таким чином.

 

 Звання кращих легкоатлетів року у номінації «Дорослі» отримали : Денис Тесленко (МС, ІІ місце Чемпіонату України з бігу на 400м з бар’єрами), Марія Опря (МС,VI місце Чемпіонату України з бігу на 400м з бар’єрами) та Вікторія Маруценко (КМС, VI місце Чемпіонату України з бігу на 3000 м з перешкодами).

Заслужену перемогу у номінації «Молодь»  здобули Дмитро Яковенко (МС, І місце Чемпіонату України серед молоді з стрибків у висоту), Олександр Шелест ( МС, І місце Чемпіонату України серед молоді з бігу на 1500м) та Дмитро Капінус (КМС, І місце Чемпіонату України з напівмарафону).

Сертифікати переможців у категорії юніори вручать  Тетяні Мельник (КМС, І місце Чемпіонату України серед юніорів), Анатолію Бондаренку (І розряд, І місце Чемпіонату України з напівмарафону) та Юлії Фірсовій (КМС, 5 місце Чемпіонату України серед юніорів).

Серед юнаків кращими стали Артем Таран (І розряд, І місце Чемпіонату України серед юнаків з бігу на 1500м), Яна Качур (КМС, І місце Чемпіонату України серед юнаків з бігу на 400м, 200м) та Ілона Заіка (І розряд, ІІІ місце Чемпіонату України серед юнаків з бігу на 2000м з перешкодами).

Кращими тренерами за підсумками змагань 2013 року визнано Геннадія Здітовецького, Володимира Абраменка та Вадима Приймака.

Краще суддівство у змаганнях 2013 року забезпечили Вячеслав Нищеменко, Володимир Політовський, Тетяна Соломко, Павло  Армашов, Олег Соколовський, Наталя Абраменко, Олена Тесленко.

Прочитано 4445 раз Последнее изменение Пятница, 20 Декабрь 2013 11:59

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить