П'ятниця, 13 грудня 2013 15:31

ТІМ-СКУФ - Єлисавет-Баскет Онлайн

(3 votes)

Шановні вболівальники розпочинаємо коротку розповідь про події у київському матчі між "ТІМ-СКУФ" та нашою командою.

Іде перша хвилина і 2 точні кидки Ягупової виводять гостей уперед -4:2. Ще 2 очки Оксани Кисільової – 6:2. Зіграно 2.18 перший тайм-аут господарів майданчика. 2 штрафні Тані Робінсон та рахунок -8:2 на нашу користь. Наталія Скорбатюк відповіла своїм влученням – 8:4. Науменко порушує правила на Ягуповій та Аліна чітко б'є два штрафні -10:4. У наступній атаці Науменко забиває лише один штрафний -10:5, а потім точними влученнями обмінюються Ягупова та Скорбатюк -12:7. За 3 хвилини 8 секунд до першої перерви 14:10 на користь кіровоградок. 2 штрафні Кисилєвої та вже 16:10. Скорбатюк відповідає лише 1 штрафним – 16:11. Наші роблять ривок і забезпечують собі перевагу у 13 очок – 24:11. Ще 2 очки зі штрафних Кисилєвої та триочковий Дубровіною бентежать киянок - 29:11, а "скуф'янки" таки відповіли двоочковим Краєвській - 29:13. У нас ще забила Рімаренко, а у господарок Завидна – 31:15. Перерва. У нас 10 очок в активі Ягупової, 8 – Кисилєвої та 7 – Дубровиної, але Ольга віддала вже 6 результативних передач.

Друга чверть починається з трюльника Дубровиною, а далі кіровоградки просто нестримні. Кисильова та Рімаренка доводять рахунок до 38:15. Нарешті у господарок забиває Уро-Нілі – 38:17. Потім Міріам потрапляє ще раз, але їй відповідає Ягупова – 40:19. Грати у першій половині ще 6 хвилин 35 секунд. Ще один штрафний Уро-Нілі і у нас перша рівно в 20 пунктів -40:20. Кисильова потрапляє здалеку, а потім її почин підтримує Дібровіна -46:27. При цьому рахунку, я, Юрій Ілючек, вирушаю на матч БК "Кіровоград" із "Кремнем" і передаю естафету своєму колегі Сергію Муренцю, який інформуватиме вас про подальші події. Грати залишається рівно 3 хвилини, а рахунок 46:30 на користь Єлисавет-Баскет.

Read 4865 times Last modified on П'ятниця, 13 грудня 2013 16:10