Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Баннер Амбит
Среда, 11 Декабрь 2013 14:31

Відкриття зимового сезону

Автор 
Оцените материал
(8 голосов)

Ми вже повідомляли по те, що 8 грудня 2013 року в спортивному комплексі СДЮШОР – 2 імені В. Верхоланцева відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед атлетів 1996 р. н. та молодших, 1995 р. н. та старших, який відкрив зимовий сезон на Кіровоградщині.  В  стартах взяли участь понад 150 спортсменів із 16 команд нашого регіону. До вашої уваги переможці та призери змаганнь: 

60 м з/б

Дівчата:

1. Кожухар Анастасія 8.6 с. СДЮШОР-2

2. Шендясова Яна 10.9 с. Знамянський р-н

3. Ревар Вікторія 13.9 с. Знамянський р-н

60 м

Юнаки:

1. Неруш Євген 7.0 с. Спартак-2002

2. Царенко Євген 7.1 с. ДЮСШ-2

3. Медведенко Микола 7.2 с. Маловисківська РДЮСШ

Чоловіки:

1. Скворцов Вадим 6.7 с. Спартак-2002

2. Федоровський Григорій 6.8 с. ДЮСШ-2

3. Давидов Денис 7.0 с. Олександрівка

Дівчата:

1. Павлюк Дар’я 7.8 с. ДЮСШ-2

2. Думчева Анастасія 7.8 с. РВУФК

3. Гвритішвілі Аня 8.0 с. СДЮШОР-2

Жінки:

1. Кожухар Анастасія 7.9с СДЮШОР-2

2. Чернишенко Анна 9.2с Спартак-2002

400 м

Юнаки:

1. Кучеренко Вадим 57.5 хв. Спартак-2002

2. Щербак Віктор 59.7 хв. Новоархангельск

3. Загребельний Олександр 1.01.7 хв.СДЮШОР-2

Чоловіки:

1. Белоусов Олександр 58.0 хв.Олександрівка

2. Гордієнко Іван 59.7 хв.Олександрівка

3. Гранат Орест 1.00.0 хв.Олександрівка

Дівчата:

1. Гвритішвілі Ганна 1.05.4 хв.СДЮШОР-2

2. Осадча Ліза 1.08.0 хв. Маловисківська РДЮСШ

3. Медведєва Аня 1.08.8 хв. ОКДЮСШ «КОЛОС»

Жінки:

1. Чернишенко Аня 1.19.3 хв. Спартак-2002

2. Паніхіна Тетяна 1.23.5 хв. Спартак-2002

1000 м

Юнаки:

1. Фортуна Євген 2.56.6 хв. Спартак-2002

2. Семботенко Дмитро 3.00.2 хв. Маловисківська РДЮСШ

3. Білецький Андрій 3.06.4 хв. Маловисківська РДЮСШ

Чоловіки:

1. Роздобутько Олексій 2.37.1 хв. Олександрівка

2. Кучеренко Дмитро 2.37.7 хв. Спартак-2002

3. Сенчишин Віктор 2.37.9 хв. Спартак-2002

Дівчата:

1. Заіка Ілона 3.24.1 хв. Спартак-2002

2. Кучеренко Анна 3.29.1 хв. ДЮСШ-2

3. Шендясова Яна 3.31.2 хв. Знамянський р-н

Жінки:

1. Паладій Марія 3.08.0 хв. СДЮШОР-2

2. Маруценко Вікторія 3.21.5 хв СДЮШОР-2

3. Король Тетяна 3.43.0 хв Олександрія

Довжина

Юнаки:

1. Орел Андрій 5.62 Онуфріївка

2. Сяплін Микола 5.56 ДЮСШ-2

3. Петренко Максим 5.54 Спартак

Чоловіки:

1. Корінний Дмитро 6.15 самостійно

2. Ткаченко Євген 5.17 Олександрія

Дівчата:

1. Думчева Анастасія 5.44 РВУФК

2. Гречанова Марія 5. 01ДЮСШ-2

3. Дюбанова Аліна 4.89 ДЮСШ-2

Жінки:

1. Берладіна Катерина 5.18 СДЮШОР-2

2. Рябоконь Наталя 4.61 ДЮСШ-2

3. Миргородська Віолета 4.52 ДЮСШ-2

Висота

Юнаки:

1. Алімський Володимир 195 см СДЮШОР-2

2. Балаєнко Євген 195 см СДЮШОР-2

3. Мокряк Антон 170 см СДЮШОР-2

Чоловіки:

1. Бринза Руслан 200 см СДЮШОР-2

Дівчата:

1. Петренко Юлія 160 см СДЮШОР-2

2. Писарева Юлія, Мачнева Анна 130 см СДЮШОР-2

3. Сурженко Марина 125 см СДЮШОР-2

Потрійний

Юнаки:

1. Сяплін Микола 11.22 ДЮСШ-2

2. Олійник В. 10.69 ФФВ

3. Нубраков А. 9.44 ДЮСШ-2

Чоловіки:

1. Корінний Д. 12.41 самостійно

Дівчата:

1. Дюбанова О. 11.33ДЮСШ-2

Переможці та призери змагань були нагороджені президентом ФЛАКО Геннадієм Заболотним.

 

 

Прочитано 4935 раз Последнее изменение Среда, 11 Декабрь 2013 14:48

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить