Неділя, 08 грудня 2013 19:40

Немо -Кіровоград(онлайн) -84:92.

(5 votes)

Пропонуємо вам стежити за подіями матчу кіровоградців в Одесі.

До кінця першої чверті 1 хвилина 52 секунди. 27:24 попереду кіровоградці. Мейс забиває 2 штрафні -30:25. Перша чверть завершилася з рахунком – 31:27 на користь гостей. У нас 12 очок набрав Мейс та 10 - Томас. У господарів 11 балів у Кокарьова.

2-й період розпочався з точного двоочкового Томаса –33:27, на які відповів Політов –33:29. За 7хвилин 32 до великої перерви – 37:31. У нас 3 фоли у Євгена Ворника, а у господарів стільки ж фолів має Богдан Каребін. Після 3-х очкових Найко одесити скорочують відставні до мінімуму -37:36. Дуже потрібний середній кидок забиває Олександр Берхін -39:36 та зіграно 15 хвилин. У кіровоградців, трохи відпочивши, на майданчик повернулися американці Мейс та Томас. За 3.43 до великої перерви – 40:39 на нашу користь. Господарі вперше вийшли вперед, але Мейс знову повернув гостям ініціативу, а потім ще 2 очки закинув Томас -44:41. Американці на двох набрали вже 30 балів. Пішла остання хвилина 2-го періоду. Ще два точні штрафні Мейса -46:41. Після тайм-ауту "Немо" Мейс реалізував ще один із двох штрафних -47:41. Кінець другої чверті -47:41. Дуже напружена була боротьба, але наші зберегли перевагу за рахунок вдалих дій Мейса (19 очок, 5 підбирань, 3 передачі) та Томаса (14 очок, 5 підбирань). У господарів основна загроза в атаці походить від Кокарєва та Найка, які набрали по 14 очок. У кіровоградців по 3 фоли у Берхіна та Ворника, а у одеситів - у Каребіна також 3 фоли.

Почалася третя чверть. Шемосюк та Найко обмінялися триочковими, а Мейс продовжує штампувати 2-х очкові. Ще один далекий Шемосюка, на який своїм пострілом через дугу відповідає Кокарєв, завершує цю перестрілку Овдєєнко -61:54 - на нашу користь. Але Найко продовжує вести господарів уперед, забиваючи вже 22 очки, а рахунок ще після обміну середніми Кокарєва та Овдєєнка – 63:58. Атакуюча стихія триває. У нас прокинувся Ворник, а у одеситів Кокарєв продовжує снайперську погоню за Найко, який заробив ще 2 пункти та скоротив відставання "Немо" до 7 пунктів -67:62. 2 штрафні Мейса та промах через дугу Найко -71:67. Іде заключна хвилина 3-ї чверті, на якій Гудков та Томас обмінялися двоочковими, а К'ю забив ще й штрафний, встановивши остаточний рахунок після 3-х періодів – 76:69 – попереду БК "Кіровоград".

Ми розпочали 4-ту чверть із ривка – 4:0. Але 4-й фол у кіровоградців отримав Олександр Берхін. Одесити відповіли чотирма очками Гудкова -80:73. Не можемо впоратися з Гудковим, який відзначився ще й 3-очковим -80:76. Тайм-аут бере Ігор Чигринов за 5-47 до кінця четвертої чверті. Після перерви Гудков та Каребін неточно б'ють ізадалі. Політ отримує 3-й фол і 4-й командний для "Немо". У цей момент ініціативу бере на себе Мейс, а Томас підтримав співвітчизника -87:78. Ще один тайм-аут одеситів. Не допомогла пауза, оскільки Овдєєнко вистрілив здалеку -90:78. Грати лишилося 1.54 сек. Пішла заключна хвилина -92:82 після триочкового нестримного Найка. Незважаючи на те, що Кокарєв забив нам ще 2 очки, кіровоградцям вдалося зберегти перевагу та здобути дуже нелегку перемогу -92:84.

Найбільший внесок у цей успіх зробили американці Мейс (32 очки, 9 підбирань, 8 передач) і Томас (27 очок, 11 підбирань), а також Стас Овдєєнко (14 очок, 8 підбирань) та Ілля Шемосюк (6 очок, 2 підбирання, 6 передач), що дуже вчасно розкидалися. . Варто відзначити 8 очок та 4 підбирання Євгена Ворника. У господарів чудово виглядали Найко (30 очок, 5 підбирань, 5 передач), Кокарев (23 очки, 5 передач) і Гудков (15 очок, 7 підбирань). Отже, БК "Кіровоград" узяв гору над "Немо" і продовжив погоню за макіївським "СоюзБаскетВугіллям", що не має поразок. А два найближчих матчі підопічні Ігоря Чигринова проведуть у рідних стінах 13 та 15 грудня з кременчуцьким "Кремнем" та МБК "Миколаїв-2".

Read 5534 times Last modified on Неділя, 08 грудня 2013 21:13