Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Четверг, 28 Ноябрь 2013 21:57

Микола Буценко та Леонід Лоївський отримали нагороди від НОК України

Автор 
Оцените материал
(10 голосов)

Вже восьмий рік поспіль Національний олімпійський комітет України продовжує традицію, започатковану у 2005-му – визначення та нагородження найкращого спортсмена і тренера місяця.

Вперше це звання отримує представник збірної України з боксу Микола Буценко.

Для молодого боксера цей рік складається вдалим на спортивні досягнення. На світовій першості в Алмати (Казахстан) українець став бронзовим призером, виступаючи у ваговій категорії 56 кг.

На чемпіонаті Європи, який влітку проходив у Мінську (Білорусь), Буценко поповнив власні здобутки та скарбничку української команди срібною нагородою.

За успішними виступами спортсмена можна спостерігати і у боях Всесвітньої серії боксу, де він захищає знамена команди «Українських отаманів». У першому сезоні українці посіли другу сходинку, поступившись у фіналі в Казахстані місцевій команді. У середині листопада розпочали свої виступи вже другого сезону WSB.

«Щиро сподіваємося, що Микола продовжить демонструвати гідні виступи та й надалі буде прославляти нашу державу на міжнародній арені», - сказав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час нагородження та вручення диплому, статуетки та грошової винагороди.

Свої нагороди отримав й особистий наставник Миколи Буценка – Леонід Лоївський. «Незважаючи на те, що тренер працює разом з боксером лише півроку, саме під керівництвом Леоніда Миколайовича не тільки Україна, але й увесь світ дізнався про нашого сьогоднішнього лауреата», - зазначив головний олімпієць країни.

Сергій Бубка подякував і президенту Федерації боксу України Володимиру Продивусу за плідну та віддану роботу, яку він проводить щодо популяризації цього виду спорту в нашій країні. Президент НОК також відзначив, що діяльність Федерації боксу можна розцінювати як ефективну модель для інших олімпійських видів спорту.

Дивіться фотозвіт

Відділ зі зв’язків із ЗМІ та громадськістю
Національний олімпійський комітет України

Прочитано 4221 раз Последнее изменение Четверг, 28 Ноябрь 2013 22:06

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить