Мониторинг обменных курсов
Суббота, 23 Ноябрь 2013 18:35

«УкрАгроКом» переміг, «Олександрія» зіграла внічию

(9 голосов)

В 20-му турі чемпіонату «FAVBETЛіга 1» в Харкові «Олександрія» розійшлася миром із місцевим «Геліосом».

У останніх матчах ПФК «Олександрія» грає за принципом перемога в дома, нічия на виїзді. Не став виключенням і матч в Харкові. Вже на старті зустрічі після передачі Собка мав відкривати рахунок гравець «Геліоса» Євген Задоя, але не вистачило влучності. В середині тайму «відгризнулися» і підопічні Володимира Шарана: голкіпер харківчан Десни Сидоренко парирував удари Василя Грицука та Андрія Запорожана, а після удару Кирила Сидоренка голкіперу господарів на допомогу прийшов захисник. У другому таймі матчу рахунок не зазнав змін. Команди більше думали про збереження власних воріт. Та все ж до перемоги була ближче олександрійська команда, але Юрій Коломоєць не реалізував вихід один на один з голкіпером.

«Геліос» - «Олександрія» 0:0

«Геліос»: Д.Сидоренко, Собко (Герасимець 82), Комарницький (Борзенко 82), Філіп Ларрі Хемілтон-Роллінгс, Тістик, Костюк, Романенко (Мельник 67), Чаус, Налигач, Качур, Задоя

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, К.Сидоренко, Локтіонов (Коломоєць 57), Зейналов, Запорожан (Бондаренко 84), Пічкур, Грицук, Шендрик, Старенький, Микицей

Попередження: Комарницький 16

Початок матчу був за гостями: штатний виконавець стандартних положень «Десни» Євген  Чепурненко зі штрафного поцілив у перекладину воріт номінальних господарів. В середині першого тайму головківці створили хороший момент: голкіпер гостей Олег Шевченко з під перекладини «потягнув» удар Юрія Степанюка, який пробивав після передачі Євгена Фальковського. Чернігівчани шукали можливість для взяття воріт суперника у контратаці і одного разу до перерви могли забити, якби передача Щедракова на Козака була точнішою, а так центральний захисник головківців перехопив м’яч. Наприкінці тайму небезпечно пробивав Роман Мачуленко – м’яч пролетів біля дев’ятки воріт Сергія Науменка. На 54-ій хвилині матчу гру оживив красень гол від Віталія Пономаря. Гравці ПФК «УкрАгроКом» нав’язали боротьбу на лівому фланзі оборони гостей і відпасували на кут штрафної – удар Віталій точно в дальню дев’ятку воріт – 1:0. Через 5 хвилин Віталій Пономар міг оформити і дубль, але після передачі Олександра Ломка удар Віталій парирував голкіпер. А на 66-ій хвилині матчу у контратаці головківці в трьох виходили на двох захисників, але цей чудовий момент змарнували: Дмитро Бровкін, рухаючись з м’ячем по центру, не відпасував вліво на Пономаря, а почав обігравати опонента і втратив м’яч. У наступному контр випаді Лозовий, Бровкін та Ломко розіграли комбінацію, в підсумку якої м’яч поцілив у перекладину воріт гостей. Та в цьому матчі каркас воріт на допомогу приходив ще раз. Це сталося вже на 80-ій хвилині матчу, коли після подачі Картушова зі штрафного м’яч влучив у дальню штангу воріт і першими на відскок встигли захисники «УкрАгроКома», які і розрядили ситуацію. Матч завершився перемогою ПФК «УкрАгроКом» - 1:0.

ПФК «УкрАгроКом» – «Десна» 1:0

Гол: Віталій Пономар, 54

ПФК «УкрАгроКом»: Науменко, Ломко, Мамонов, Покосенко, Любчак, Степанюк, Батраченко (Зайнчковський, 90+2), Лозовий (Горбаненко, 84), Бровкін (Боровський, 75), Фальковський (Вдовіченков, 79), Пономар

«Десна»: Шевченко, Смалько, Мельник, Жук (Чуланов, 70), Мачуленко (Малюк, 80), Кондратюк (Бовтрук, 65), Чепурненко, Щедраков, Картушов, Козак (Луценко, 81), Каваців

Попередження: Бровкін, 37; Любчак, 42; Лозовий, 44; Покосенко, 77 - Козак, 22; Смалько, 24; Мельник, 77.