Неділя, 27 квітня 2014 15:46

Все вирішив овертайм

(6 votes)

Відразу хотілося б вибачитися перед усіма вболівальниками БК "Кіровоград" за дещо запізнілу інформацію. Але вчора офіційний сайт ФБУ завзято "мовчав" і отримати достатню інформацію про матч нашої команди у Луцьку не вдалося.

Втім, і сьогодні ми зможемо вам розповісти про нелегку перемогу підопічних Ігоря Чигринова зможемо лише з коротких телефонних повідомлень очевидців. Але головне, що кіровоградці з величезними труднощами святкували успіх – 86:98 ВІД (25:16, 20:20, 15:20, 20:24, 6:18) і продовжують претендувати на перше місце за підсумками регулярного чемпіонату у вищій лізі.

Щодо самого поєдинку в Луцьку, то він для гостей складався складно. У першій чверті наші хлопці ніяк не могли зловити свою гру і пристосуватися до жорсткої протидії конкурентів, які мали класний настрій на битву з одним із лідерів. Як наслідок, лучани виграли перший період із різницею у 9 очок. Як не намагалися гості, але вони постійно перебували в ролі наздоганяючих. До того ж, симпатії арбітрів частенько були на строні баскетболістів "Луческа", які нагородили Євгена Ворника абсолютно незрозумілим неспортивним фолом, та й в інших епізодох приймали досить спірні рішення не на нашу користь. На заключній хвилині зустрічі господарі майданчика зберігали перевагу в 2 пункти, але наші тренери взяли тайм-аут, що дозволило не тільки відновити рівновагу, а й чудово зіграти в обороні, не дозволивши суперникам завершити заключну атаку результативним кидком. Основний час матчу завершився внічию-80:80. А в додатковій п'ятихвилинці все стало на свої місця. У нашої команди нарешті пішов кидок і заробив пресинг, який дозволив чудово зіграти в обороні. Про перевагу гостей у цій п'ятихвилинці говорить той факт, що у нападі лучани змогли набрати лише 6 пунктів, а наші хлопці записали у свій актив утричі більше очок, що принесло кіровоградцям дуже потрібну перемогу.

І на закінчення пропонуємо вам познайомитися з показниками гравців, які ми взяли з офіційного сайту БК "Кіровоград:

Лучеськ-Університет - БК Кіровоград 86:98 ВІД (25:16, 20:20, 15:20, 20:24, 6:18)

ЛУ : Моторчук (16 + 5 підбирань + 5 втрат), Швагринський (15), Горбатюк (14 + 9 підбирань), Шелуха (13 + 10 підбирань + 5 втрат, Тихонов (10 + 7 підбирань + 5 передач + 5 втрат)).

До : Мейс (33), Овдєєнко (20), Балашов (18), Томас (10 + 11 підбирань).

Read 4693 times Last modified on Неділя, 27 квітня 2014 17:58