Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Артур Периханян

Артур Периханян

Учусь в КДПУ им. В.Винниченка на 1 курсе факультета филологии и журналистики на специальности издательское дело и редактирование. Сам занимаюсь Таеквон-до ИТФ, пишу о нашей обласной федерации статьи и заметки.

5 червня в ДЮК «Надія» пройшов турнір з Таеквон-до ІТФ присвячений Дню Захисту Дітей. Турнір проводився за підтримки обласної федерації Таеквон-до ІТФ та відділу сім′ї та мооді міськвиконкому. У змаганнях брали участь 55 спортсменів із СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія».

Змагання проводилися за двома видами програми: особистий туль та спарринг.

Чемпіонами турніру стали: Зюнзя Ілля, Бутурліменко Ілля, Потапенко Володимир, Грузін Діана, Олійник Анастасія, Кунц Анастасія, Білопольський Іван, Романовський Костянтин, Владимирська Вера, Добровольський Микита, Сальников Дмитро, Семенчук Данило, Збарський Микола, Кривохіжа Максим, Кузнецов Едуард, Буш Євген, Шевченко Ярослав та Безуглий Максим .

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій та Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав, Садовий Дмитро.

Найближчі плани: 17, 18 червня провести атестацію на чорні та кольорові пояси.

     21 травня в СК «Зірочка» пройшов турнір пам′яті загиблого в АТО Олексія Волохова по Таеквон-до ІТФ серед кадетів та юніорів. У змаганнях брали участь 170 спортсменів із 5 команд України. У складі збірної кіровоградської області виступали таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія».

     На відкриття змагань запросили батьків та родичів Олексія, а його дядько Андрій Суровцев, привіз команду із Києва. Змагання проводилися за двома видами програми: особистий туль, спарринг та командний спарринг.

     Наші спортсмени показали хороший результат, не підвели також збірники України:Ейвазов Юсіф, Дубовик Ярослав, Діордієва Лілія та Таратута Катерина. Разом з ними чемпіонами стали: Зюнзя Ілля, Андреєва Анастасія, Перебийніс Анна, Кривохіжин Олег, Гасленко Роман, Піценко Андрій, Юрченко Микита, Бутурліменко Ілля, Кітрар Назар, Семенчук Дмитро.

     Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій та Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав.

     Хотілось би подякувати за допомогу в організації турніра: президента обласної федерації Таеквон-до ІТФ Зайцева Дениса Анатолійовича, торгову марку «Себек», «Продукти Єрмоліно» Оксана Твердоступ, а також Андрія та Віктора Суровцева.

      Найближчі плани, в червні провести кубок області та атестацію на чорні та кольорові пояси.

7 травня в Полтаві пройшов відкритий Кубок полтавської області по Таеквон-до ІТФ серед кадетів та юніорів. Змагання проводилися за трьома видами програми: особистий туль, спарринг та командний спарринг.

У змаганнях брали участь 250 спортсменів із 7 міст України. У складі збірної кіровоградської області  виступали таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія»..

Чемпіонами турніру стали: Ейвазов Юсіф, Діордієва Лілія, Ніколаєнко Юрій, Юрченко Данило, Лайок Богдан, Попруга Юлія, Періханян Размік, Бутурліменко Павло та Олійник Анастасія.

Срібну медаль отримали: Грузін Діана та Дубовик Ярослав.

Володарем бронзової медалі стали: Зюнзя Ілля, Горбатов Сергій, Захарченко Віталій, Конопацький Антон та Прудкун Олександр.

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій та Лягаєва Владислава.

Хотілось би подякувати за н допомогупрезидента обласної федерації Таеквон-до ІТФ Зайцева Дениса Анатолійовича.

Найближчі плани федерації: 21 травня в спорт залі «Зірка» провести турнір присвячений пам’яті загиблого в АТО Волохова Олексія.

 

24 квітня пройшов «відкритий турнір Богдана Хмельницького» по Таеквон-до ІТФ у місті Черкаси. У змаганнях взяли участь кіровоградські спортсмени з СК ''One Way'', КДЮСШ №2, ДЮК ''Мрія'', "Надія" і Компаніївка, а також ще 300 таеквондистів з 9 міст країни. Змагання проводилися за двома видам програми: особистий спаринг та туль.

Збірна Кіровоградської області зайняла 2 командне місце, обігнавши за медалями сильні команди з Києва, Кременчуга та Полтави.

Чемпіонами турніру стали: Перебийніс Анна, Зюнзя Ілля, Дубовик Ярослав, Таратута Катерина, Кунц Анастасія, Бутурліменко Ілля, Конюх Наталья, Кравченко Демінара, Потапенко Влад, Сальников Дмитро, Олійник Анастасія та Андрієва Анастасія.

Срібну медаль отримали: Грузін Діана, Кравченко Демінара, Мілютін Микита та Іванець Володимир.

Бронза в активі: Рубана Владислава, Кривохіжина Олега, Кудіна Микити, Сідуна Руслана, Кітрарка Назара, Бойко Владислава та Іщика Владислава.

Спортсменів тренують:Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій, Садовий Дмитро, Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав, Халін Віталій.

Хочемо подякувати президента обласної федерації Теаеквон-до ІТФ Дениса Зайцева.

 Найближчі плани: участь у відкритому кубку полтавської області.

З 11 по 18 квітня в місті Солоніки, Греція, пройшов Чемпіонат Європи по Таеквон-до ІТФ серед кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів. Змагання проводилися за семи видами програми: особистий туль, спарринг, самозахист та силове розбивання, а також командний туль, спарринг та самозахист.

У змаганнях брали участь 700 спортсменів із 31 команди. У складі збірної України виступали і наші таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та Компаніївки. Збірна у нелегкій боротьбі стала другою у спільному заліку.

Бронзовими призерами стали: Дубовик Ярослав, Ейвазов Юсіф, Таратута Катерина та Діордієва Лілія. Трохи не вистачило везіння Конюху Олегу та Наталії, які зайняли 5 місце.

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій, Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав, Халін Віталій.

Хотілось би подякувати за надану допомогу: міськспорт комітет, облспорт комітет, СТОВ «Надія» Табалова Андрія, голову районної державної адміністації, ЧП «ЕДЛЕН» Князевих Едуарда та Олену, благодійний фонд Расула Олександра «Майбутнє за молоддю», «ОDK» Абрамяна Саркіса та «Бублик і Ка»

Романенко Петро Володимирович, голова осередку кіровоградської обласної федерації Таеквон-до ІТФ.

Єрмолинські курчата та Оксану Твердоступ.

а також президента обласної федерації Таеквон-до ІТФ ЗайцеваДениса Анатолійовича.

Особлива подяка Юрію Гудимі, за вклад у розвиток спорту в кіровоградській області.

Воскресенье, 06 Март 2016 09:24

Чемпионат Украины в Харькове

З 18 по 20 лютого в м.Харків проходив Чемпіонат України з Таеквон-до ІТФ. У змаганнях брали участь 400 таеквондистів з 13 регіонів країни. Цей турнір став відбором на чемпіонат Європи  у квітні в Греції та чемпіонат світу в червні в Болгарії.
Спортсмени змагались у 4 видах програми: особистий туль та спарринг, силове розбивання та спецтехніка. 
Збірну нашої області представляли спортмени з ДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та спортсмен из Компаніївки.
Чемпіонами України стали: Сухомлин Владислав, Васьківський Андрій, Діордієва Лілія та Дубовик Ярослав.
Срібну медаль здобули: Таратута Катерина, Конюх Наталья, Лягаєва Владислава, Конюх Олег.
Бронза в активі: Вареника Івана, Касьяненка Руслана, Піценко Андрія, Шепеля Дениса, Періханяна Разміка та Гуньки Миколи.
Зовсім трохи не дотягнув до медалі Радецький Данил та Бутурліменко Павло - в результаті вони зайняли 5 місце.
Тренують спортсменів Садовий Дмитро, Литвиненко Олег, Конопацький Андрій, Зюнзя Ігор. 
За підсумками Чемпіонату України, вісім спортменів нашої області братимуть участь у Чемпіонаті Європи і двоє на чемпіонаті світу в Болгарії.

     26 – 27 грудня в ДЮК «Надія» відбулися семінар та атестація по Таеквон-до ІТФ на кольорові та чорні пояси.

     В цьому заході взяли учать спортсмени з СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія», «Надія», «Скіф» та Компаніївки.

     Цей екзамен пройшли 55 таеквондистів. А екзаменатором був міжнародний інструктор, володар Чорного поясу IVдану, Зюнзя Ігор.

     Тренують спортсменів: Садовий Дмитро, Конопацький Андрій, Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав та Халін Віталій.

     Вітаємо малечу зі здачею на кольорові пояси. Особливої уваги заслуговують Єременко Владислав, Таратута Катерина та Конюх Наталія, які здали атестацію на Чорний пояс I дан.

     Рішенням Федерації Таеквон-до ІТФ кіровоградської області, за результатами цього року, були визначені кращі спортсмени цього року, чемпіони та призери Чемпіонату Європи, Кубку та Чемпіонату України: Конюх Наталія, Таратута Катерина, Шепель Денис, Діордієва Лілія, Ейвазов Юсіф та Подурець Єгор.

     Кращим тренером року став Садовий Дмитро. А за розвиток Таеквон-до ІТФ в кіровоградській області та Україні була вручена подяка президенту кіровоградської обласної федерації Таеквон-до ІТФ  Зайцеву Денису.

     Найближчі плани федерації, участь у міжнародному тренерсько-суддівському семінарі в Києві, та Чемпіонат України.

12 грудня в спортзалі ''Зірочка'' проходив турнір по Таеквон-до ІТФ: ''One way'' Open Cup. У змаганнях взяли участь спортсмени з 6 міст України, близько 200 учасників змагань.

Збірну команду Кіровоградської області представляли спортсмени з СК ''One Way'', ДЮСШ ''Динамо Олімп'', ДЮК ''Мрія'', "Надія" і Компаніївка. Змагання проводилися за трьом видам програми: особистий, командний спаринг, особистий туль.

Хотілося б подякувати меценатів турніру: почесного президента федерації Володимира Фільштейна, президента обласної федераціі Дениса Зайцева, ПП "Прозора", ПП "Живчик" Олександра Піценко, ПП "Едлен" Едуард та Олена Князєва.

 Найближчі плани: семінар і атестація 26-27 грудня в місті Кіровограді.

Среда, 09 Декабрь 2015 21:17

"ONE WAY" Open Cup

     18 – 22 листопада в Мінську, Білорусія проходив міжнародний турнір з Таеквон-до ІТФ Кубок Світу. Змагання проводились серед кадетів, юніорів та дорослих у 4 видах програми: особистий туль та спаринг, командний туль та спаринг.

     В соревнованиях приняли участие 30 команд и gjxnb 500 спортсменов. Наша землячка, вихованка СК «Ван Вей» та її першого тренера Ігоря Зюнзі, майстер спорту України, Крістіна Полюхович в складі збірної країни, виборола дві золоті медалі.

     Кіровоградчанка виступила в особистому та командному спарингу, і в обох видах програми не дала суперницям ні шансу на перемогу, гідно відстоявши честь збірної України та кіровоградських дівчат,зокрема. Вцілому, українські дорослі спортсмени зайняли 1 місце серед команд-учасниць.

     Найближчим заходом кіровоградської федерації – є проведення Відкритого Кубку «Ван Вей» (“One Way” open Cup), який відбудеться 12 грудня в спортзалі «Зірочка».

В началоНазад12ВперёдВ конец
Страница 1 из 2