Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Понедельник, 25 Сентябрь 2017 10:28
Список важнейших спортивные события ближайшей недели.
Суббота, 15 Июль 2017 12:49

During F1 Live London

Похожее видео

Суббота, 24 Июнь 2017 19:51

Как выяснил наш видеоблогер Бен Тавенер, в некоторых важно и умение "поддеть" соперника.

Похожее видео

Четверг, 15 Июнь 2017 13:44

16 июня в Чехии стартует женский чемпионат Европы по баскетболу, на котором выступит сборная Украины.

В рамках группового этапа, который продлится вплоть до 19 июня, подопечные Владимира Холопова сыграют с тремя сборными:

 

  • 16 июня, 19:00 Украина – Чехия
  • 17 июня, 16:00 Испания – Украина
  • 19 июня, 13:30 Венгрия – Украина

Полное расписание группового этапа Евробаскета-2017.

Следить за матчами украинок в Чехии в прямом эфире можно будет на телеканале XSPORT (как настроить канал на спутнике, в кабельных сетях и в Т2) и сайте XSPORT.ua прямо в этой новости.

Воскресенье, 14 Май 2017 22:43

Черговий обласний дитячий турнір в Академії Снукера Знам’янка, як завжди представлений двома містами  нашої області Знам’янкою і Кропивницьким. Групові матчі було зіграно доволі швидко, хоча наймолодші учасники Армем Бойко і Кирил Евстаф’ев пручалися, майже кожен фрейм вирішувався в чорному, або в чорному і рожевому.

Финалісти минулого Туру Олександр Крук і Петро Заруцький цього разу не подолали груповий етап.

Основний етап хоч і був неочікуваним своїм складом, але боротьби не показав, всі матчі було зіграно з двох фреймів. Полуфінальні пари Поліна Самойленко VS Володимир Стоколос (0-2) і В’ячеслав Віцинський VS Олександра Золотухіна (0-2).

У фінальному протистоянні з рахунком 2-0 переміг Володимир Стоколос. Вітаємо Володимира з І місцем, це його перша перемога в Лізі U16, а також вітаємо Олександру з ІІ місцем, це її перший фінал в Любительській Лізі!

Наснаги, важких тренувань і віри в свої сили!

Четверг, 04 Май 2017 00:50

Днями в столиці відбувся Чемпіонат України зі снукеру 2017. Це рекордний чемпіонат за кількістю учасників – 72 гравця, та країн учасниць. Так як змагання мали статус відкритих збірні команди республік Молдова та Білорусь мали нагоду взяти участь, а також гравець з Марокко. Збірна Кіровоградської області була представлена дев’ятьма снукеристами, це представники міст Знам’янки і Кропивницький. Гравці АКАДЕМІЇ СНУКЕРА ЗНАМЯНКА – Дмитро Чернецький, Антон Сінокоп і Олексій Таборовець. Кропивничани – керівник Федерації снукеру Кіровоградської області Ганна Лісовенко, керівник відокремленого підрозділу ФСУ в місті Кропивницький Олексій Журба, Маргарита Лісовенко, Максим Кондратенко, Роман Серебряков, Сергій Абрамович.

Ганна Лісовенко, Дмитро Чернецький і Олексій Журба поєднували участь у змаганнях в якості гравців з суддівством. В нагоді став досвід набутий в регіональних змаганнях, де доводиться в перервах між своїми матчами судити. Для того щоб бути суддями на чемпіонаті України довелось скласти іспит із теоретичних і практичних завдань, який приймали Головний суддя ФСУ Єген Камельков і Дмитро Щербак.

Нажаль ніхто з команди не подолав груповий етап, маємо надію що це перша сходинка для нашої молодої команди, кожен набув досвід, перевірив свої тренувальні здобутки в змагальних умовах та налаштувався на подальшу роботу задля досягнення мети.

Перевага снукеру порівняно з іншими видами більярду в тому, що ти незалежно від рівня свого суперника отримуєш оцінку свого виступу – це продемонстровані брейки, і не суть важливо з ким ти грав з чемпіоном чи новачком. Серед досягнень чемпіонату - Антон Сінокоп отримав призи за два брейки 20+.

Ганна Лісовенко була нагороджена Відзнакою Федерації снукеру України, за вагомий внесок в розвиток снукеру в Кіровоградській області.

Четверг, 20 Апрель 2017 12:33

Вторая ракетка мира Серена Уильямс беременна и должна родить осенью, подтвердили представители спортсменки. Перед этим 35-летняя теннисистка опубликовала в соцсети Snapchat свою фотографию в купальнике с подписью "20 недель". Позже снимок был удален.
Таким образом, Уильямс, по всей видимости, уже была беременна, когда в январе выиграла Australian Open.
Американка пропустит оставшуюся часть сезона, в том числе три турнира "Большого шлема" - Открытый чемпионат Франции, Уимблдон и Открытый чемпионат США.

По словам ее представителей, она намерена вернуться в большой спорт уже в 2018 году.
Уильямс, которая снова станет первой ракеткой мира со следующей недели, по правилам Всемирной теннисной ассоциации (WTA) сможет сохранить свой рейтинг, если сыграет свой первый турнир в течение 12 месяцев после рождения ребенка.
На данный момент у Серены Уильямс - 23 победы в турнирах "Большого шлема". Она обошла по этому показателю немецкую теннисистку Штеффи Граф. Пока Уильямс не побила лишь рекорд австралийской теннисистки Маргарет Корт, которая в 1960-1975 годах одержала 24 победы в турнирах "Большого шлема" в одиночном разряде.
Богатейшая спортсменка мира помолвлена с соучредителем сайта Reddit Алексисом Оганяном.