Экономное отопление для дома
Среда, 21 Ноябрь 2018 18:15

Кубок вже не виграємо...

(1 Голосовать)

Переваги, здобутої в рідних стінах, «Золотому Віку» виявилося недостатньо й боротьбу в Кубку України продовжив БК «Кривий Ріг». А ми можемо жаліти про те, що вдома вигравали майже 20 пунктів, але дозволили конкурентам скоротити відстань до 6 очок.

Кубковий матч-відповідь «Золотого Віку» проти БК «Кривий Ріг» дуже нагадував нещодавній суботній поєдинок із сумчанами. І тут був упевнений початок від кропивничан, а потім провал й намагання дістати конкурентів. І знову переломити хід подій «золотим» не вдалося. І тут можна сказати про те, що далася взнаки втома, адже лише вчора підопічні Георгія Ступенчука зіграли вдруге в чемпіонаті з сумчанами. А ще не зрозуміло, як ФБУ дозволяє проводити матчі в таких умовах, коли в залі настільки холодно, що гравці раз пораз власним диханням гріли свої руки.

Та повернемося до розвитку подій в матчі в Кривому Розі. Першу чверть гості провели доволі вдало. Господарі спочататку трохи полідирували – 6:2, а потім ігрова ініціатива перейшла до кропивничан. Наші баскетболісти нейтралізували Валерія Анісімова під кошиком, а інших агрументів у соперників у атаці довго не було. Натомість гості в атаці діяли різноманітно, атакуючи більше з середньої та ближньої дистанції. Та все ж головна роль в нападі «золотих», як завжди, відводилися Олександру Дробязко, який вправно набирав очки. Поступово перевага «Золотого Віку» досягла 11 очок. Але потім своє вагоме слово сказав снайпер господарів Артем Водолазький, який двома поспіль триочковими та реалізованими штрафними повернув партнерам упевненість у власних силах. Тож, перевага підопічних Георгія Ступенчука наприкінці першої чверті скоротилася до 5 пунктів – 19:24.

А другий період, як це частенько буває в цьому сезоні, кропивничани провели невдало. Суперники стали застосовувати пресинг на чужій половині та рухливий захист й це стало призводити до помилок «золотих». Гості раз по раз у простих ситуаціях втрачали м’яч, а криворожани цим користалися й влучали з різних дистанцій. Забивати ж гостям ставало все важче й комбінації, які приносили успіх на початку, вже не були ефективними. В середині другої чверті кропивничани ще були попереду – 27:30. Та потім стався провал й гравці БК «Кривий Ріг» виграли короткій відрізок з рахунком 8:0. Ну й повернутися в гру до кінця першої половини Дроябязко з партнерами там і не змогли, що дозволило господарям ще до великої перерви забезпечити собі необхідну різницю – 48:39.

Третій період пройшов у доволі нервовій боротьбі, коли гравці обох команд доволі багато помилялися. Ефектних дій на майданчику було не багато, але за таких «гойдалок» свою перевагу криворожани трохи збільшили – 62:52.

А от на четверту десятихвилинку в гостей вже не вистачило сил. Адже наша команда ще вчора грала у рідних стінах проти «СумДУ». Отже кількість помилок, яких і так, особливо в Станіслава Масальського, було забагато. Ну а тут наші гравці втрачали м’яч, не встигали в захисті, не могли вийти з під пресингу й не влучали свої вільні кидки. Не можна сказати, що криворожани продемонстрували класну гру, але вони були швидшими та влучнішими.

Тож, в останній десятихвилинці, незважаючи на всі старання Олександра Дробязка, який набрав 38 очок та зробив 11 підбирань, але не був гідно підтриманий партнерами, господарі шансів суперникам не залишили – 82:64.  У підсумку, далі в Кубку України з баскетболу йде БК «Кривий Ріг», а «Золотий Вік» припиняє свої виступи в турнірі.