Экономное отопление для дома
Воскресенье, 11 Ноябрь 2018 01:57

Отримали впевненість

(2 голосов)

Після кубкової перемоги над БК «Кривий Ріг», баскетболісти «Золотого Віку» отримали впевненість у власних силах, що дозволило на характері здобути першу перемогу в чемпіонаті в Кременчуку, здолавши господарів у надважкому овертаймі.

Про характер протиборства свідчить те, що зміна лідера в рахунку відбувалася 11 разів, а нічийні цифри на табло висвічувалися 14 разів. Якщо розповідати про хід битви, то стартову четверть виграли гості – 16:19. Але на велику перерву суперники пішли вже за переваги кременчужан – 41:39. Далі своєрідні гойдалки продовжилися, адже третій період з різницею в п’ять пунктів виграли вже «золоті» й знову вийшли вперед – 55:58.

На 4-й хвилині четвертої чверті триочковий Масальского робить нашу перевагу семиочковою -59:66. Але згодом здалеку відповідає Заур Пашаєв. Та на 37-й хвилині два очки Олександра Дробязка з під щита зробили відрив гостей суттєвим – 62:71. Але потім, як і в минулих матчах, кропивничани втратили впевненість й дозволили суперникам себе наздогнати. Адже два триочкових Пашаєва та двоочкове Аміля Хамзаєва звели нашу перевагу нанівець – 72:73. А за 39 секунд до закінчення основного часу той таки Хамзаєв зі штрафних уже вивів господарів вперед – 74:73. Кінцівка ж вийшла драматичною, адже після тайм-ауту наші гравці не змогли провести атаку за 24 секунди. Дробязко вимушений був фолити, а Олександр Рихлюк влучив лише один штрафний. В наступній швидкій атаці гостей відзначається Станіслав Масальскій – 75:75. І заключна атака кременчужан успіху не принесла. Тож, гра перейшла в додаткову п’ятихвилинку.

Овертайм розпочався з двох влучних штрафних від Дробязка, на які відповів з близької відстані Рихлюк. І тут знову прекрасно проявив себе Дробязко, який підібрав м’яч після триочкового Сосоя та вразив ціль – 77:79. Далі була серія обопільних промахів із середньої та дальньої дистанції доки Аміль Хамзаєв не влучив із-за периметра – 80:79. Але розвинути успіх господарям не дозволив Станіслав Масальський, який заробив і реалізував  два штрафних. Та арбітри побачили порушення правил у Богдана Сосоя під час триочкового Пашаєва. Заур тричі влучив із лінії – 83:81. Але знову рахунок зрівняв Станіслав Масальський.  А згодом теж зробив Богдан Сосой, після того, як кременчужан вперед вивів Хамзаєв. Але забив наш капітан ще й з фолом, що дозволило, після влучного штрафного, гостям вийти вперед -85:86. І цей момент можна вважати вирішальним у овертаймі, адже в подальшому гравці «Кременя» не влучали, потім порушували правила, а кропивничани поступово збільшували перевагу. Ну а коли ще й Дробязко забив здалеку на заключній хвилині, то долю матчу було вирішено. І навіть триочковий від Хамзаєва кременчужан вже не врятував. Адже за 10 секунд до сирени Пашаєв заробив технічний фол, який матеріалізував ще в 1 пункт Олексій Масальський. Господарі намагалися врятувати матч за рахунок швидких фолів, але Дробязко схибив лише один раз, а Хамзаєв в останній атаці «Кременя» не забив здалеку. Підсумковий рахунок – 88:93 на користь «Золотого Віку», який здобув надважливу з усіх точок зору перемогу.  Найрезультативнішим у складі «Золотого Віку» став Олександр Дробязко, який оформив  дабл-дабл (40 очок та 15 підбирань). Також слід відмітити вдалі дії  Станислава Масальского (15 очок, 7 підбирань), Юрія Крамара (11 очок), Олексія Масальского (9 очок) та Олександра Петрова (6 очок, 13 підбирань). Нагадаємо, що завтра о 14.00 суперники зустрінуться знову.