Экономное отопление для дома
Воскресенье, 04 Ноябрь 2018 13:48

"Золотий Вік" не втримав перевагу

(2 голосов)

Наша команда була дуже близькою до того, щоб перервати свою невдалу серію, але  в овертаймі маріупольці схилили шальки терезів на свою сторону.

Першу половину матчу гості провели зібрано та впевнено. Відчувалося, що тренер разом із гравцями провели роботу над вчорашніми помилками. Наші хлопці не давали суперникам часто атакувати з далекої відстані, а під щитами намагалися вигравати свої єдиноборства. Правда, в боротьбі під щитами конкурентів обидві команди виглядали краще, ніж під своїми. Та все ж кропивничани за рахунок кращих дальніх влучань та більш якісної комбінаційної гри постійно були попереду в рахунку. Часом ця перевага сягала більше 10 очок, але наставники господарів миттєво брали тайм-аути й приводили своїх гравців до тями. Та все ж саме «золоті» домінували на майданчику, забивши 5 із 7 триочкових,  що й виразилося в рахунку після двох чвертей – 42:48.

У нас потрібно відмітити гарні дії в нападі та в захисті Олександра Дробязка – 13 очок, 7 підбирань (6 в захисті), Богдана Сосоя – 9 очок, 4 передачі та Юрія Крамара – 8 очок.

На початку третього періоду гра проходила з перемінним успіхом, але, все ж, влучнішими були маріупольці, яким вдалося не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед – 61:58. В ці хвилини у нашої команді трохи розладилися дії в нападі та й в захисті «золоті» не завжди встигали за візаві. Але потім баскетболісти «Золотого Віку» зібралися й відповіли потужним ривком – 7:0, знову змусивши тренера маріупольців взяти тайм-аут. Далі пішли «гойдалки» зі обопільними помилками та нечисельними влучаннями. Тут потрібно відзначити Юрія Крамара, який взяв на себе функції основного снайпера в третій десятихвилинці. Ну й продовжував забивати Олександр Дробязко. Саме наш центровий на заключних секундах, після серії тактичних фолів суперників, влучив із середньої дистанції, встановивши остаточний результат після трьох періодів – 68:71.

Початок заключної чверті відзначився хвилюванням баскетболістів обох команд, які частіше помилялися, ніж влучали. Але господарям вдалося знову зрівняти рахунок – 73:73. А згодом Кирило Зуєв вивів маріупольців вперед своїм ендваном, але у нас нестримним в цей день був Дробязко – 76:77. А далі після серії взаімних помилок у своєму стилі від щита влучив Олександр Петров. Але всі наші зусилля «погасив» дальнім влучанням Роман Бєй – 81:81. Напруга за 3 хвилини до закінчення основного часу досягла свого апогею, адже кількість помилок ще більше зросла. І тут важку трьоху через суперника поклав Олексій Масальській, а Гліб Бузько здалеку не влучив – 83:88. Та все ж Кирило Зуєв на останній хвилині основного часу влучив триочковий, а Бузько, після нашої втрати, забив в проході, зрівнявши рахунок – 88:88. Зрозуміло, що потрібно нам було внести коректи в тайм-ауті. Але це не принесло користі, адже в  атаці гостей Дробязко зробив невдалу передачу й 13 секунд на останню атаку залишилося в маріупольців. Після тайм-ауту наставників господарів, Белла не влучив із під щита й гра перейшла в овертайм.

У додатковій п’ятихвилинці господарі забили 7 очок, а наші хлопці жодного разу не влучили. Тож, хвилинна перерва напрошувалася сама собою. Але відіграти нам вдалося лише три пункти. Тож, виграючи майже весь поєдинок баскетболісти «Золотого Віку» поступилися в овертаймі – 100:96, зазнавши вже шостої поспіль поразки в цьому сезоні. Найкращими у складі гостей стали Олександр Дробязко – 31 очко, 14 підбирань, Юрій Крамар – 16 очок, Олексій Масальський – 16 очок, 3 передачі, Богдан Сосой – 9 очок, 7 передач.