Экономное отопление для дома
Среда, 04 Апрель 2018 19:26

Не вистачило переможного запалу

(2 голосов)

Сьогодні в спортивному залі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка «Золотий Вік» у чвертьфіналі раунду плей-офф Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу приймав БК «Рівне». Лідируючи протягом майже усієї зустрічі кропивничани в кінцівці протистояння не втримали перевагу поступившись – 81:85.

Звітне протистояння розпочалося  з «трьохи» від Сергія Юрченка.  За ним вдало «пульнув» з-за дуги ще й Максим Козловець. Напочатку, гості відповіли лише двоочковими.  Тож, після ще одного вдалого триочкового кидка Богдана Сосоя господарі  отримали перевагу в п’ять пунктів, яку рівненчани невдовзі скоротили до двох.

Варто відзначити, що в перші хвилини  гравці «Золотого Віку»  високо пресингували  волинян. Відтак, завдяки «трьохі»та енд-вану Владислава Унгуряна, наша команда, після першої пятихвилинки, повела  з різницею в десять очок – 19:9. Потрапивши в скрутне становище, гості одразу ж взяли тайм-аут. Але це надто їм допомогли – кропивничани, на радість багаточисленних глядачів, все так само вдало кидали з-за дуги. Цибін, Козловець  і Сосой  результативними комбінаціями легко нівелювали  всі вдалі кидки гостей, які зачасту задовольнялися лише двома очками, не надто використовуючи своїх шутерів. Тож, у кінцівці першої чверті,баззер Юрченка зафіксував рахунок на табло залу ФФВ –33:22 –кропивничани розпочали гру дуже вдало.

Так само успішно стартували господарі й у другій чверті, виконавши спурт у шість пунктів і відірвавшись  у рахунку вже на 17 очок – 39:22.

Втім, дещо не вгадавши з ротацією, кропивничани в середині другої десятихвилинки почали робити невимушені помилки й необов’язкові фоли, що сказалося  на рахунку - 41:31. Але коли здавалося, що наш хлопці знову втратили м'яч, Олександр Дроб’язко виконав прекрасний відбір та чудово розібравшись із опонентами заробив енд-ван– це підняло емоційний настрій як у вболівальників, так і в команди. Тож, невдовзі господарі відновили й примножили  комфортну перевагу - 52:34.А от що дійсно  радувало в діях кропивничан – комбінації. У першій половині «Золотий Вік»їх створював і ефектно й ефективно. Особливо гарною вийшла атака, де взяли участь усі гравці й Масальський з трисекундної зони асистував на Козловця, який з-за периметра був точним. Втім, після декількох невдалих дій «золотих» рівненчани знову були в грі – 56:44 –за такого рахунку команди пішли на перерву.

Старт другої половини став не надто вдалим  для «Золотого Віку».Хоча ні, це виглядало провалом.  За п'ять  хвилин наша команда не зуміла набрати жодного пункту, а рівненці за цей час скоротили відставання до шести очок –56:50 –перевага танула на очах, а психологічний настрій вже був на користь гостей.

І чомусь, навіть у цьому випадку наставник кропивничан не вдався  до змін, залишивши на паркеті все тих же виконавців, а тому й гра не змінилася – «суха» серія вже нараховувала  сім хвилин, а перевага ставала все меншою  – 56:53. І лише два з фолом від Масальського покращило ситуацію. Пізніше ще й Антонець  шикарним  триочковим  збільшив перевагу господарів паркету до шести пунктів –62:56 – улюбленці глядачів взялися за справу. Невдовзі Олексій Масальський знову виконав «енд-ван», а Козловець і Дробязко здорово відіграли під щитом.  Тож, у підсумку третя десятихвилинка закінчилася з комфортною перевагою «Золотого Віку» - 70:62.

Тільки на одних емоціях такі матчі виграти важко. У цій грі нашу команду підвела фізична готовність. Ну зовсім  невдало та розгублено «золоті» розпочали заключну чверть, дозволивши супернику впритул наблизитись у рахунку  –73:72 – цього разу необхідний тайм-аут кропивничани взяли.

Тут варто відзначити, що зовсім зник з поля зору Сергій Юрченко, який по перерві зовсім відключив свою «гармату».  Питання до наставника: чому гравець який реалізував шість із восьми кидків у першій половині зустрічі, зробив лише три спроби після відпочинку?

Хоча, а чого гріха таїти? Подібні невтішні зміни сталися майже з усім складом господарів, які в другій половині набрали лише 25 очок, у першій чверті - 33. Яка причина такого спаду? Напевно, це питання до тренерського штабу, який відмовляється з нами спілкуватися.

Повертаючись до гри, зазначимо, що за чотири хвилини до фінальної сирени рахунок став рівним – 75:75. Більше того, після «трьохи»  від Козловця, рівненці двічі вдало відзахищалися  та чудово використали свої нагоди - 78:80. Чесно кажучи, але не вірилося в Фенікса  під назвою «Золотий Вік» – надто скудно та мляво виглядали наші баскетболісти. А от рівненці «билися» так, немов лише вийшли на паркет. Тож, «золотого камбеку» не сталося. Олексій Масальський  не вдало кидає з-під кошика, а потім він же й погано  обороняючись  дозволив  супернику заробити “енд-ван” – 78:83. Надію на вдале закінчення  гри до всіх шанувальників повернув Богдан Сосой, який у своєму стилі, метрів із дев’яти, скоротив відставання до двох очок – 81:83.

Більше того! Гравець БК «Рівне» за 23 секунди до завершення хибить обидва штрафні кидки, що дає змогу кропивничанам бодай зрівнятися в рахунку. Але емоції тут зіграли з нами злий жарт. Напевно, думаючи про продовження атаки Богдан Сосой не помітив суперника, який відібрав у нашого капітана м’яч, тож кропивничанам нічого не залишалося як сфолити  –  81:85. Та й на останніх секундах у «Золотого Віку» не вдалися жодні конструктивні дії, а невдалий кидок Олексія Масальського виглядав як повна капітуляція в грі, де все складалося на нашу – 81:85 – тепер кропивничанам будь-що потрібно перемагати на виїзді аби сезон не закінчився на такій ранній стадії.

Віктор Гайдаренко, спеціально для  SportРепортера

Чемпіонат України з баскетболу. Вища ліга. 04 квітня  2018 року. Кропивницький. Факультет фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка.

«Золотий Вік» (Кропивницький)  БК «Рівне»-ОШВСМ (Рівне) - 81:85 (33:22, 23:22, 14:18, 11:23)

«З.В.»:  Масальський – 8 очок, 1 підбирання, 3 передачі, 2 перехоплення, 2 втрати; Козловець – 16 очок, 9  підбирань, 5 передач, 1 блок-шот; Моторчук – 2 очка; Юрченко – 15 очок, 8 підбирань, 2 передачі, 4 втрати, 2 блок-шоти; Цибін – 3 очка, 2 підбирання, 1 втрата, 2 передачі; Антонець – 6 очок, 1 підбирання, 2 передачі, 2 втрати;Унгурян –  6 очок, 5 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення, 3 втрати, 1 блок-шот; Сосой – 14 очок, 4 підбирання, 5 передач, 1 перехват, 7 втрат; Дробязко – 11 очок, 4 підбирання, 3 втрати, 1 перехоплення.

Прочитано 151 раз Последнее изменение Четверг, 05 Апрель 2018 14:12